NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Shannon Elizabeth

28. prosince 2007 v 0:28 | zuzana |  Herečky
Modelka, Herečka
Datum narození:07.09.1976
Místo narození:Houston, Texas, USA
Znamení:Panna
Životopis:
Shannon je pravý vzorek Americké kultury, matka je míšenka německé, francouzské, anglické a indiánské kultury, otec zase syrsko/libanonského původu. Když jí bylo deset let rodina se přestěhovala do Waco ve státě Texas, kde se začala věnovat zpěvu a tanci.
Shannon byla poměrně stydlivé dítě, neměla ráda větší společnost ostatních lidí, ale jakmile se dostala na střední školu, začala zpívat pro pěvecký sbor ve Waco City a dokonce se stala roztleskávačkou. Získala prestižní titul National Honor Society a vyhrála volby do studentské rady. Byla součástí tenisového týmu, se kterým se účastnila regionálních i celostátních zápasů.
Během studia na střední škole se pomalu začínala zasvěcovat do herectví, když si zahrála ve videoklipu místní rokové skupiny. Producent videoklipu jí doporučil modelingovou agenturu v New Yorku, se kterou po škole podepsala smlouvu (1996).
Její modelingová kariéra ihned raketově odstartovala a Shannon začala fotit po celém světě. Jak se sama vyjádřila v její brzké modelingové kariéře: "Zůstat sama v New Yorku, pro mě bylo na poprvé vzrušující a trošku děsivé. Přestože se mi stýskalo po domově, dokázala jsem to překousnout a rychle jsem se rozkoukala. Získala jsem hodně nových přátel v domě, kde jsem bydlela a mezi jinými mladými modelkami v agentuře, kde jsem pracovala. To bylo na počátku mojí práce s mnoha magazíny a předtím, než jsem začala cestovat. Mezi místy, kam jsem cestovala bylo Japonsko, Paříž, Miláno, Austrálie, Taiwan a Hong Kong. Byla jsem opravdu šťastná, mohla jsem cestovat a poznávat nové země a ještě k tomu jsem za to byla placená. Nakonec jsem se vrátila zpět do USA, protože nikde to není takové jako doma. Poté co jsem strávila strašlivou sezónu v South Beach v Miami, jsem se odstěhovala do Los Angeles. South Beach jsem měla ráda, ale bylo na čase se posunout. Vlastně jsem plánovala navštívit přátele na pár týdnů, ale nakonec jsem tam zůstala. Také jsem plánovala v Los Angeles začít svou hereckou kariéru. Jelikož jsem se musela sama živit, tak jsem začala spolupracovat s místní modelingovou agenturou. Začala jsem s Ford Modeling Agency a později přešla k Elite Model Management."
V Los Angeles pokračovala ve své úspěšné modelingové kariéře a k tomu začala také hrát, když natočila reklamu pro Taco Bell. Velmi brzy získala herecké role, asi nejvýznamnější byla ve filmu Prci prci prcičky 1,2 "American Pie 1,2", kde si zahrála Češku Naďu studující americkou univerzitu. Také si zahrála v hororové komedii Scary Movie - Děsnej biják "Scary Movie", která kopíruje Vřískot a parodicky cituje z celé řady dalších známých hororových scén. Ve filmu si zahrála s Carmen Electrou. Hlavní roli získala v komedii Kamarádi za všechny prachy "Tomcats" v roli sexy Natalie Parkerové.
Filmografie:
2003 The Crooked E (TV) - Courtney Cruver
2001 Kamarádi za všechny prachy /Tomcats/ - Natalie
2001 Jay a mlčenlivej Bob vrací úder /Jay and Silent Bob Strike Back/
2001 Convict Tomcats - Natalie
2001 Prci, prci, prcičky 2 /American Pie 2/ - Nadia
2001 Třináct duchů /13 Ghosts/ - Kathy
2000 Scary Movie - Děsnej biják /Scary Movie/ - Buffy Gilmore
1999 Seamless
1999 G vs E (TV seriál) - Cherry Valence v epizodě: "Men Are From Mars, Women
Are Evil"
1999 Dying to Live (TV) - Vanessa
1999 Prci, prci, prcičky /American Pie/ - Nadia
1998 Dish Dogs - Nicole
1997 USA High (TV seriál) - Melanie v epizodě:"Internet Love Story"
1997 Jack Frost - Jill
1996 Pacific Blue (TV seriál) - Jo v epizodě: "Damaged Goods"
1996 Arli$$ (TV seriál) - Anya Slovachek in episode: "Crossing the Line"
Kontakt:
Shannon Elizabeth
PMB 690 7336
Santa Monica Blvd.
Hollywood,
CA 90046
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano je suprovej! 55.6% (690)
Newim... 12.6% (156)
Ne ani moc ne... 13.1% (162)
Jo,ale chce to ještě něco přidat 18.7% (232)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama