NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Wimbledon

4. ledna 2008 v 23:27 | zuzana |  Romantický
WIMBLEDON
Motto:Nová romantická komedie od tvůrců Notting Hill, Láska nebeská a Deník Bridget Jonesové
Zvuk: Dolby Digital 5.1 česky, anglicky
Titulky: české
Žánr: romantický
Jiné: USA 2004, 16:9, 110 min.
Hrají: Kirsten Dunst, Paul Bettany, Kyle Hyde, Robert Lindsay, Celia Imrie, Penny Ryder, Annabel Leventon
Popis:
nímek Wimbledon navazuje na tradici romantických komedií společnosti Working Title Films, jako byly Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové. Sladká i komická romance se odehrává na tenisovém kurtu během turnaje ve Wimbledonu. Peter Colt (Bettany) byl spíš smolař, ale štěstí se na něho konečně usměje a přinese mu úspěch na kurtu i v osobním životě. I když je na tenisovém žebříčku někde úplně vzadu, podaří se mu získat divokou kartu, která mu umožní zúčastnit se prestižního wimbledonského turnaje. Zde se seznámí s americkou tenisovou hvězdou Lizzie Bradburyovou (Kirsten Dunst) a zamiluje se do ní. Nenadálé štěstí v lásce i úspěchy na kurtu mu dodají elán a Peter se propracovává v turnaji na přední místo, až už se ocitá blízko splnění svého životního snu - bojovat o nejvyšší titul v turnaji - pokud ho jeho štěstí neopustí.
Účast australského wimbledonského šampióna (Pat Cash) jako filmového poradce zaručilo tvůrcům snímku Wimbledon exkluzivní přístup do všech klubů All England Lawn Tennis & Croquet Club během šampionátu v roce 2003 a k jednomu z nejprestižnějších a nejsledovanějších turnajů. To se zatím nikomu předtím nepodařilo. Místem natáčení byl Wimbledon, Studio Shepperton a Londýn, hlavními představiteli jsou Sam Neil, Jon Favreau, Bernard Hill, Eleanor Bronová, Nicolaj Coster-Waldau a Austin Nicholas.
Režisérem filmu Wimbledon je režisér Richard Loncraine (Richard III), produkovala ho společnost Working Title s producenty Timem Bevanem, Erikem Fellnerem a Mary Richardsovou. Scénář napsali Jennifer Flackettová, Mark Levin a Adam Brooks (Francouzský polibek).
Režie:Richard Loncraine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano je suprovej! 55.6% (690)
Newim... 12.6% (156)
Ne ani moc ne... 13.1% (162)
Jo,ale chce to ještě něco přidat 18.7% (232)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama