NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Únor 2008

Řetězák...

9. února 2008 v 11:49 | zuzana |  Něco o mě :o))
Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
Muzika, Přátelé, romantický filmy, knížkama, pařbama, výletama
Pět oblíbených druhů ovoce :Jablko, Mandarinka, Banán, Pomeranč, Třešně
Tři věci, které máš teď na sobě :
Nu kalhoty, mikinu, tričko:-D
O čem teď přemýšlíš:
O kámošovi...
Kde je tvůj mobil:
na stole u postele
Kde obvykle spíš:
v posteli:-D
Jakou poslední věc jsi jedla:
štrůdl:-D
Jakého máš mobilního operátora:
Vodafone
Který film jsi viděla naposledy:
Prci,prci, prcičky 4
Kdy sis naposledy holila nohy:
včera
Cos dělala dnes ráno v osm hodin:
vstávala:-D
Znáš slova své oblíbené písničky:
jj znam...
Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila:
zatim jeden no,teda když nepočítam ještě ty z noci :-D
Kterou jednu věc bys chtěla na sobě změnit:
Newim no....
Kdy naposledy jsi byla zraněná:
předevčírem asi
Co máš v plánu dělat v pátek večer:
Nu jako to bylo včera,ale příští tejden asi zase pařit
Je něco, co tě hodně naštve:
jj!
Jakou zmrzlinu máš nejraději:
Pistacie, stračatela
Už jsi někdy byla na večírku nahá?
Ne to ne no...
Jméno člověka, který ti teď chybí:
Davča...kámoš jinak mákošky Kristýnka a Baruš:o)
Máš jméno podle prarodičů:
Ne
Kdo tě miluje:
Aík nikdo bo o tom newim
Už jsi někdy něco zlomila:
neee
Byla bys raději klukem nebo holkou:
jak kdy:-D
Kdo z tvého okolí je nejvíce zkažený:
Asi já :-D
Vyhrát deset milionů nebo pravou lásku:
Pravou lásku !!
Máš kluka nebo holku:
ani jedno
Chodila bys někdy s starším nebo mladším:
Obojí mi nedelá problémy,ale s tim mladšim nu jako maximálne o dva roky než sem já :-D a starší tak do 6 let víc asík ne:-D
Oblíbené jídlo:
hranolky, kuře :-D
Jsi vegetarián:
Ani náhodou....

11. Diplom

9. února 2008 v 11:37 | zuzana |  ♥Moje Diplomy♥

Jsem v soutěži o nej blog...

9. února 2008 v 11:31 | zuzana |  ♥Soutěžím♥
Ahojík soutěžím o nej blog tak pokud se vám ten muj líbí dejte mi určo hlásek budu vám moc vděčná kuju:

Sadie Champbell/Nikki Reed

6. února 2008 v 20:43 | zuzana |  O.C. California
Datum narození:17.1.1988 Nikki Reed, celým jménem Nicole Elizabeth Reed, se narodila 17.ledna 1988. Už od mala milovala poroznost. Kdyžji bylo 12 tak se dostala do nespravné party holek. Po chvilce začala být na každého škaredá. Vykašlala se na rodinu přatele které měla. Protože začala kašlat na školu tak jí po chvilcevyhodily.Ředitelka jí řekla že by měla zkusit hrani. Jí to přislo jako skvělý nápad tak se toho chytla a začala psát příběh o svém životě. Na základě čehož vznikl scénař k filmu Třináctka ve kterem si zahrala druhou hlavní roli. Později sme ji mohly také vidět ve filmu o skejtácich Legendy z Dogtownu. Nikki Reed má piersing v pupíku a jazyku.

Jess Sathers/Nikki Griffin

6. února 2008 v 20:40 | zuzana |  O.C. California
Věk: 29

Datum narození: 16.4.1978

Místo narození: Vicksburg, Mississippi, USA

Výška: 163 cm

Kevin Volchok/Cam Gigandet

6. února 2008 v 20:37 | zuzana |  O.C. California
Datum narození: 16.08.1982
Místo narození: Tacoma, Washington, USA
Znamení: Lev

Tento americký herec se narodil 16. srpna roku 1982 v americkém Washingtonu. Proslavil se hlavně díky roli Kevina Volchoka ze seriálu The O.C.. Cam Gigandet dále hrál v seriálu The Young, The Restless, Jack a Bobby a také ve filmu Mistaken. Cam miluje sport. A to hlavně basketball, fotbal a karate. Rád také kouká na dobré filmy.

Johnny Harper/Ryan Donowho

6. února 2008 v 20:33 | zuzana |  O.C. California
Datum narození: 20. září 1980
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Panna

Ryan je členem skupiny Pagoda. V seriálu si zahrál středoškoláka Johnnyho Harpera, který byl zamilovaný do Marissy. Jeho postava je jedna z hlavních ve 3. sérii. Bohužel končí tragicky kdy se napije více alkoholu a ryan ho nestačí chytit a padá z útesu. V nemocnici na následky zranění umírá.

Luke Ward/Chris Carmac

6. února 2008 v 20:31 | zuzana |  O.C. California
Datum narození: 22.12.1980
Znamení: Kozoroh
Filmografie:
2006 Jen trošku štěstí (Just My Luck) ...David Pennington
2004 Poslední jízda (TV) (Last Ride, The) ...Matthew Rondell

Haily Nichol/Amanda Righetti

3. února 2008 v 11:15 | zuzana |  O.C. California
Datum narození:01.05.1984
Místo narození:Las Vegas, Nevada, USA
Znamení: Býk

Amanda Righetti je nejmladší z 8 dětí, z toho je 6 sester a 1 bratr. Všichni vyrůstali v Las Vegas. Jedna ze sester pracuje jako obchodník v Las Vegas. Byla nominována mezi 100 nejvíce sexy ženami světa za rok 2005 a 2006.
V seriálu: Je mladší problematickou sestrou Kirsten Cohenové. A dcerou Caleba Nichola,který ji má moc rád a vždy ji dá peníze,aby se měla dobře...jenže ona pak pokaždé zmizí....

Oliver Trask/Taylor Handley

3. února 2008 v 11:11 | zuzana |  O.C. California
Datum narození:01.06.1984
Místo narození:Santa Barbara, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci

Taylor Handley započal svou kariéru v osmi letech ve své rodné Santa Barbaře. V roce 2003 se objevil v populárním seriálu studia Fox, O.C., kde hrál přitažlivého, avšak poněkud tajemného Olivera. Jak sám říká: "Tuhle postavu můžete jako divák buď milovat a nebo nenávidět." Před tím se Handley objevil v seriálu z produkce Warner Bros., Dawsonův svět (Dawson's Creek), a v roce 2006 jsme jej mohli vidět v krátkém dramatickém seriálu Kevina Williamsona Hidden Palms v produkci CW Network. Tento seriál se soustředí na podivné okolnosti, ke kterým dochází v komunitě bohatých a slavných.
Ve stejném roce ztvárnil postavu Deana ve snímku Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (režie Jonathan Liebesman) a také dokončil natáčení snímku The Standard ze středoškolského prostředí a následně se objeví ve snímku Chrise Caina September Dawn, o smrtícím konfliktu mezi osadníky a skupinou bývalých mormonů. Hrál také v nezávislé romantické komedii Zerophilia, která se z netradičního úhlu zabývá genderovou problematikou. Z dalších televizních rolí jmenujme seriál Kriminálka Las Vegas, Becker, Dotek anděla, Policie - New York a Fraiser. Mimo to hrál v několika pilotních filmech a pravidelně se objevoval v roli věčně opilého kamaráda Kiernana Culkina v sitcomu NBC Go Fish.
Objevil se také v roli traumatizovaného synovce oscarové herečky Marcie Gay Harden v televizním filmu z produkce Hallmark Hall of Fame, In From The Night. Dále se objevil ve filmu Jack Frost (1998) z produkce Warner Bros., kde mu byl partnerem Michael Keaton a dále hrál ústřední roli v televizním snímku Phantom of the Megaplex z produkce Disney Channel. Handleyho otec založil populární firmu na oblečení pro sport - Pornstar - Taylor Handley má staršího bratra, který stejně jako on vyznává extrémní sporty jako surfing, snowboarding a skateboarding. Ve volném čase zpívá v kapele, kterou založil s kamarády.

Lindsay Gardner/Shanon Lucio

3. února 2008 v 11:08 | zuzana
Datum narození: 17.08.1980
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Znamení: Lev

Narodila se a vyrůstala v San Antoniu, Shannon Lucio strávila své dětství zaměřené na její studium, baseball a sledováním svých olympijských snů o běhu. Rozvíjela svou vášeň pro vystupování během posledního roku v herecké třídě na střední škole. Po přijetí na uznávanou hereckou universitu (University of Southern California School of Theatre) si sbalila všechny věci přestěhovala se západní pobřeží ještě před začátkem studií.
Po ukončení University v jižní Kalifornii nastal její velký zlom když dostala roli v seriálu The O.C., kde ztvárnila Lindsay Gardnerovou, dlouho zapomenutou členku rodiny Setha Cohena.
V toce 2006 si zahrála hlavní ženskou postavu Pam Jenksovou v jednohodinovém pilotním dramatu A House Divided, kde hrála vedle Dylana McDermotta (ten hrál např. ve filmu Tři do tanga) a Jasona Wilese. Její další televizní zásluhy zahrnují hlavní roli v CBS filmu týdne Spring Break Shark Attack a dále také jako hostující herečka v seriálech Pohotovost, Policie New York a Kriminálka Miami.
Další Shannoninou rolí byla postava Polly Deelyová ve filmu Graduation (2006) . Polly je jednou ze čtyř nespokojených maturantů střední školy, kteří se rozhodnou vykrást otcovu banku v den jejich maturit aby pomohli členovi rodiny z problémů. Ve filmu The Feast of Love (2007) si Shannon Lucio zahrála postavu Janey. Tento film režíroval Robert Benton (režíroval například i film Kramer vs. Kramerová) a Shannon si zahraje po boku Morgana Freemana a Grega Kinneara.
V seriálu: přistěhuje se do New Portu se svou matku...Ve škole se pozná s Ryanem a ostatníma....časem se do sebe s Ryanem zamilují,ale Sandy Cohen zjistí že je to nemanželská dcera jeho tchána....a tudíš i nevlastní sestra jeho ženy....

Trey Atwood/Logan Marshall Green

3. února 2008 v 11:03 | zuzana |  O.C. California
Trey je Ryanův starší problematický bratr...

Anna Stern/Samaire Armstrong

3. února 2008 v 10:57 | zuzana |  O.C. California
Herečka
Datum narození: 31.10.1980
Místo narození: Tokio, Japonsko
Znamení: Štír
Celé jméno:Samaire Rhys Armstrong
Přezdívka:Sasa
Výška:165 cm

Životopis:
Absolvovala Red Rock High School v Sedonu. Hrála dva roky volejbal.Narodila se v Japonsku a žila zde několik let(učila se zde judo:o)). Její jméno se vyslovuje Sah-mee-rah.

D.J./Nicholas Gonzales

3. února 2008 v 10:46 | zuzana |  O.C. California
Narodil se 3.1.1976 v San Antoniu v Texase. Je velmi dobrý ve sportě. Na Texaském státním šampionátě vyhrál dokonce první místo v běhu na dvě míle. V roce 1994 šel na Stanfordskou univerzitu v Kalifornii, no už v druhém semestru přestoupil na Oxfordskou univerzitu. Jedna z profesorek na Oxforde si všimla jeho velkého talentu a podporovala ho v tom, aby se stal hercem. V roce 1998 se Nicholas přestěhoval do L.A. a rychle se vyhoupl do Hollywoodského světa. V začátcích jeho kariéry jsou většinou vedlejší role, no od roku 2001 nahrál velké množství filmů, v kterých hrál hlavní role. V The O.C. si zahrál záhradníka, do kterého se Marissa bláznivě zamilovala, no nakonec přece jen vyhrál odpor Julie a city k Ryanovi.

Caleb Nichol/Alan Dale

3. února 2008 v 10:45 | zuzana |  O.C. California
Narodil se 6 května 1947 v Dunedinne na Novém Zélandě ve znamení Býka. Zde se začal ve 12 letech oběvovat v otcově amatérském divadle. V jeho první hře hrála jeho milenku máma jednoho z jeho kamarádu. Měl ji políbit, ale byl z toho tak rozpačitý, že nakonec polibek museli jen predstírat.
Po dokončení školy se přestěhoval do Aucklandu. V jednadvaceti letech se oženil a našel si práci jako mlékař. Když zrovna doručoval dodávku mléka, slyšel ranní rozhlas, když hlasetel oznamovlal svůj odchod z práce. Alan skončil z donáškou mléka a získal práci v rádiu.
V roce 1979, když mu bylo 31 let, se rozvedl a přestěhoval se do Austrálie dál rozvíjet svou kariéru. Deset dní poté, co přišel do Sydney, získal svou první televizní roli v seriálu "The Young Doctors". Po třech letech hraní doktora Johna Foresta, přešel na 8 let hrát do australského seriálu "Sousedé" postavu Jima Robinsna, jeho charekterizující roli.
Po Sousedech se spolu s manželkou Traycey přestěhoval do Los Angeles, kde je viděn ve spoustě seriálech jako Pohotovost, Navy NCIS, Akta X, The O.C.,The Practice atd...Hrál také ve filmech "Star Trek: Nemesis" a "X-Men".
Hrál v seriálu O.C. California Caleba Nichola. Hrál i malou roli v seriálu Ztraceni nebo v populárním seriálu ER.

Theresa Diaz/Navi Rawat

3. února 2008 v 10:41 | zuzana |  O.C. California
Navi Rawat
Datum narození:05.06.1977
Místo narození:Malibu, California, USA
Znamení: Blíženci

Celým jménem Navlata (Navi) Rawat. Narodila se 6 června 1977, její otec je Indián a matka němka. Promovala na Universitě umění v New Yorku, dosáhla titulu v anglické a americké literatuře.

Zach Stephens/Michael Cassidy

3. února 2008 v 10:36 | zuzana |  O.C. California
O POSTAVĚ:Milostný trojúhelník Seth-Summer-Zach pokračoval téměř po celou řadu. Zachova odměna? Strávit jednu sérii s Rachel Bilson (Summer). Koneckonců nebyl to tak špatný děj. Celá ta věc s komixem tam byla sice zasazena správně, ale tady je můj názor: Zachova postava byla dobrá pro udržení příběhu na tak dlouho,jak jen to šlo. Osobně jsem se cítila za Zacha špatně poté co dostal takovou ránu a nepotřebovala jsem ho vidět trpět poté, když vím, že předtím byla celá řada postavena především na jeho roli. Kdyby byl Zach špatný kluk jako Luke, celé by to situaci před vyvrcholením zdramatizovalo. Jelikož jsme začali mít Zacha v oblibě, chtěli bychom oddálit část,kdy se Summer a Seth dají opět dohromady. Mělo by to být podobné situaci Summer a Anna, kdy byla Sethova volba rychlá, bezbolestná a velice překvapující..

Julie Cooper-Nichol/Melinda Clarke

3. února 2008 v 10:33 | zuzana |  O.C. California
Datum narození: 24.04.1969
Místo narození: Dana Point, Kalifornie, USA
Znamení: Býk
Svoji kariéru začala jako modelka. Hrála mimo jiné v seriálu Xena nebo vyšetřovatelku v seriálu CSI. Je vdaná a ma malou dcerku.
CELÉ JMÉNO: Julie COOPER-NICHOL
VĚK: 37-38 let
SOUROZENCI: Cindy
MÍSTO NAROZENÍ: NewPort (Orange County)
PRÁCE: často nezaměstnaná
STAV: rozvedená
DĚTI: 2 (Marissa & Caitlin COOPER)
EX-MANŽEL: Jimmy COOPER, Caleb NICHOL
PŘÍTEL: Dr.Neil Roberts

Jimmy Cooper/Tate Donovan

3. února 2008 v 10:30 | zuzana |  O.C. California
Datum narození: 25.09.1963
Místo narození: New York City, USA
Znamení: Váhy
Vyrůstal v New Jersey a nejprve vše nasvědčovalo tomu, že bude následovat svého otce v povolání lékaře. Nakonec se však rozhodl pro studium herectví, které absolvoval na University of South California (USC).
Poté pracoval jako fotograf v Omaze, než zahájil v pol. 80. let profesionální hereckou dráhu na regionálních a mimobroadwayských divadelních scénách (např. hry Richarda Greenberga Americký plán, Martina Shermana Bent), ve filmu a v TV, kde účinkoval v seriálu Partners (1995, Partneři) a jako host se objevil v seriálech Family Ties (Rodinná pouta - ČTV), Friends (Přátelé - ČTV), Ally McBeal (Ally McBealová - ČTV), Magnum, P.I. (Magnum - ČTV), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Homicide: Life on the Street (Vražda: Život na ulici) a Hill Street Blues (Poldové z Hill Street - ČTV).
Na film. plátně poprvé upoutal pozornost dvěma rolemi mladíků, prožívajících osudové chvíle ve vzdušných a kosmických výšinách: ambiciózní pilot Luke Sinclair z posádky amerického bombardéru, který po dramatických peripetiích splní svůj poslední úkol, ve válečném thrilleru Memphiská kráska (r. M. Caton-Jones); frekventant výcvikového střediska pro kosmonauty Kevin Donaldson, který vinou technické chyby odstartuje s raketoplánem do kosmu, ve sci-fi Vesmírný tábor (r. H. Winer).
Zaujal rovněž úlohou léčeného narkomana Donalda Towlea v melodramatu Čistý a střízlivý (r. G. G. Caron). Namluvil titulní postavu v animovaném snímku Hercules. Hrál v krátkých filmech Waiting for Woody (1998, Čekání na Woodyho; r. Grant Heslov), 4 a.m.: Open All Night (1999, 4 hodiny po půlnoci: Otevřeno celou noc; r. John Miller Tobin) a Jesus & Hutch (2000; r. Paul Harriston).
Příležitostně se vrací k divadelní činnosti; na Broadwayi se představil v obnovené premiéře Ingeho Pikniku a po boku Judi Denchové v dramatu Davida Hareho Amy's View (1999). Působí také jako hudebník; hraje na housle ve své skupině The McGuffins, orientující se na tradiční irskou hudbu. Zájem tisku přitahoval svými milostnými vztahy s herečkami Sandrou Bullockovou a Jennifer Anistonovou.
CELÉ JMÉNO: Jimmy COOPER
VĚK: 43-44 let
SOUROZENCI: jedináček
PRÁCE: bývalý podnikatel
STAV: rozvedený
DĚTI: 2 (Marissa & Caitlin COOPER)
EX-MANŽELKA: Julie COOPER-NICHOL

Kirsten Cohen/Kelly Rowan

3. února 2008 v 10:27 | zuzana |  O.C. California
Datum narození:26.10.1965
Místo narození:Ottawa, Ontario, Canada
Znamení:Štír

Je přirozená blondýnka a svoji první hereckou příležitost využila, když jí bylo 19. Mnozí si ji můžou pamatovat ve hvězdné úloze po boku Samuela L. Jacksona v thrileru s názvem ,, 187" . Účinkovala ve filmech jako ,,Assassins" se Sylvestrem Stallonem a Antonem Banderasem, či ,,Hook" s Dustinem Hoffmanem a Robinem Williamsem. V roce 2003 získala jednu z hlavních rolí v ,,O.C." , kde hrála roli Kirsten. Kelly je také aktívní producentkou, která dohlíží nad výrobou mnoha filmů v USA a Kanade. Vystudovala herectví a působila na vícerých školách zvučných jmen. Momentálně žije střídavě v LA, New Yorku a jejím rodném Torontě.
CELÉ JMÉNO: Kirsten NICHOLS COHEN
VĚK: 39-40 let
RODIČE: Caleb NICHOL
SOUROZENCI: Hailey NICHOL
MÍSTO NAROZENÍ: NewPort (Orange County)
PRÁCE: asistentka firmy NewPort Group
STAV: vdaná
DĚTI: 1 (Seth COHEN)
MANŽEL: Sandy COHEN