NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Lindsay Gardner/Shanon Lucio

3. února 2008 v 11:08 | zuzana
Datum narození: 17.08.1980
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Znamení: Lev

Narodila se a vyrůstala v San Antoniu, Shannon Lucio strávila své dětství zaměřené na její studium, baseball a sledováním svých olympijských snů o běhu. Rozvíjela svou vášeň pro vystupování během posledního roku v herecké třídě na střední škole. Po přijetí na uznávanou hereckou universitu (University of Southern California School of Theatre) si sbalila všechny věci přestěhovala se západní pobřeží ještě před začátkem studií.
Po ukončení University v jižní Kalifornii nastal její velký zlom když dostala roli v seriálu The O.C., kde ztvárnila Lindsay Gardnerovou, dlouho zapomenutou členku rodiny Setha Cohena.
V toce 2006 si zahrála hlavní ženskou postavu Pam Jenksovou v jednohodinovém pilotním dramatu A House Divided, kde hrála vedle Dylana McDermotta (ten hrál např. ve filmu Tři do tanga) a Jasona Wilese. Její další televizní zásluhy zahrnují hlavní roli v CBS filmu týdne Spring Break Shark Attack a dále také jako hostující herečka v seriálech Pohotovost, Policie New York a Kriminálka Miami.
Další Shannoninou rolí byla postava Polly Deelyová ve filmu Graduation (2006) . Polly je jednou ze čtyř nespokojených maturantů střední školy, kteří se rozhodnou vykrást otcovu banku v den jejich maturit aby pomohli členovi rodiny z problémů. Ve filmu The Feast of Love (2007) si Shannon Lucio zahrála postavu Janey. Tento film režíroval Robert Benton (režíroval například i film Kramer vs. Kramerová) a Shannon si zahraje po boku Morgana Freemana a Grega Kinneara.
V seriálu: přistěhuje se do New Portu se svou matku...Ve škole se pozná s Ryanem a ostatníma....časem se do sebe s Ryanem zamilují,ale Sandy Cohen zjistí že je to nemanželská dcera jeho tchána....a tudíš i nevlastní sestra jeho ženy....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama