NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Oliver Trask/Taylor Handley

3. února 2008 v 11:11 | zuzana |  O.C. California
Datum narození:01.06.1984
Místo narození:Santa Barbara, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci

Taylor Handley započal svou kariéru v osmi letech ve své rodné Santa Barbaře. V roce 2003 se objevil v populárním seriálu studia Fox, O.C., kde hrál přitažlivého, avšak poněkud tajemného Olivera. Jak sám říká: "Tuhle postavu můžete jako divák buď milovat a nebo nenávidět." Před tím se Handley objevil v seriálu z produkce Warner Bros., Dawsonův svět (Dawson's Creek), a v roce 2006 jsme jej mohli vidět v krátkém dramatickém seriálu Kevina Williamsona Hidden Palms v produkci CW Network. Tento seriál se soustředí na podivné okolnosti, ke kterým dochází v komunitě bohatých a slavných.
Ve stejném roce ztvárnil postavu Deana ve snímku Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (režie Jonathan Liebesman) a také dokončil natáčení snímku The Standard ze středoškolského prostředí a následně se objeví ve snímku Chrise Caina September Dawn, o smrtícím konfliktu mezi osadníky a skupinou bývalých mormonů. Hrál také v nezávislé romantické komedii Zerophilia, která se z netradičního úhlu zabývá genderovou problematikou. Z dalších televizních rolí jmenujme seriál Kriminálka Las Vegas, Becker, Dotek anděla, Policie - New York a Fraiser. Mimo to hrál v několika pilotních filmech a pravidelně se objevoval v roli věčně opilého kamaráda Kiernana Culkina v sitcomu NBC Go Fish.
Objevil se také v roli traumatizovaného synovce oscarové herečky Marcie Gay Harden v televizním filmu z produkce Hallmark Hall of Fame, In From The Night. Dále se objevil ve filmu Jack Frost (1998) z produkce Warner Bros., kde mu byl partnerem Michael Keaton a dále hrál ústřední roli v televizním snímku Phantom of the Megaplex z produkce Disney Channel. Handleyho otec založil populární firmu na oblečení pro sport - Pornstar - Taylor Handley má staršího bratra, který stejně jako on vyznává extrémní sporty jako surfing, snowboarding a skateboarding. Ve volném čase zpívá v kapele, kterou založil s kamarády.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám seriál O.C.?

Ano moc! Sleduji ho:o) 57% (57)
Ano,ale nesleduji ho... 22% (22)
Ne nelíbí 9% (9)
Neznám ho... 12% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama