NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Duben 2008

15. Bleskovka•KONEC•

30. dubna 2008 v 14:25 | zuzana |  ♥Moje Bleskovky♥
Ahojkyyyy tak je tady Májková bleskajda! :-D A bude až do zítra páč se jen tak po dnešku nevrátim :-p
1)Jdete večer někam?
2)Ste holka nebo kluk?
3)Těšíte se na volno jako já?
4)Mám změnit design na nějakej barevnější?
5)Co na diplomek?
6)Tak papaaaa a napište mi ráda si zejtra počtuuuu:o)


22. Diplom

30. dubna 2008 v 14:01 | zuzana |  ♥Moje Diplomy♥

21. Diplom

30. dubna 2008 v 13:57 | zuzana |  ♥Moje Diplomy♥

Enrique Iglesias

29. dubna 2008 v 16:18 | zuzana |  Zpěváci
Zpěvák
Datum narození:
08.05. 1975
Místo narození:Madrid, Španělsko
Znamení:Býk
Životopis:

Enrique Miguel Iglesias se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem.
Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu.
Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě.
Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel, měl všechny stadióny vyprodané. Jeho alba se začaly prodávat po miliónech, získal mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější, než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos", který natočil pro soundtrack k filmu Willa Smithe "Wild Wild West", song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Své první anglicky zpívané album "Enrique" se stalo dvojnásobně platinové v USA a platinové nebo zlaté ve 32 zemích po celém světě.
Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě. Mimo zpíváni pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase, Salmy Hayekové a Johnnyho Deppa zahrál ve filmu "Once Upon A Time In Mexico".
V poslední době byl často vídaný s ruskou tenistkou a modelkou Annou Kurnikovovou.
Filmografie:
2003 Kdysi dávno v Mexiku (Once Upon a Time in Mexico) ...Lorenzo
2002 Party in the Park 2002 ...Performer
2002 Record of the Year 2002, The ...Performer
2000 Celebrity Dream Date with Enrique Iglesias, Spring Break, Cancun ...Performer
2000 VH1: Men Strike Back ...Performer
2000 Pavarotti & Friends for Cambodia and Tibet ...Guest Performer
1999 ABC 2000: The Millennium ...
Diskografie:
2008Exitos ,,95/08"
2007Insomniac
2003Addicted
2002Quizas
2001Escape
200115 Kilates Musicales
2000The Best Hits
2000Solo Me Importas Tu
2000Star Profile
2000Be With You
1999Enrique
1999Bailamos
1998Remixes
1998Cosas del Amor
1997Vivir e
1996Version En Italiano
1995Enrique Iglesias
Hero
Just want to be with you

Akon

29. dubna 2008 v 15:37 | zuzana |  Zpěváci
rapper, zpěvák
Datum narození:
14.10. 1981
Místo narození:St. Louis, Missouri, USA
Znamení:Váhy
Životopis:
Přezdívka: Akon, jeho pravé jméno: Aliaune Thiam Akon je muslim a syn jazzového bubeníka, který se jmenuje Mor Thiam. Do sedmi let žil v Dakaru,Senegal a od sedmi v New Jersey.Akon byl také vyhlášený crack-kokainový dealer. Svoje debutové album Trouble vydal v roce 2004, obsahovalo songy jako Locked up (Remix) (ft.Styles P) , Lonely,Bananza,Pot of gold a Ghetto. Song Ghetto se stal rychle radio hitem,byl remixován z verze od legendárních raperů Notorious B.I.G., 2 PAC.
Americký zpěvák se senegalskými kořeny Akon, jenž na sebe před dvěma lety upozornil debutem Trouble, se na druhém albu pohybuje uvnitř trojúhelníku s vrcholy v hiphopu, r&b a (dancehall) reggae, ale v takto vymezeném hudebním prostoru najdete i jiné ohlasy. Tucet původních skladeb charakterizují střední tempa, amalgam stylů a vokály proháněné přes digitální filtry, jež však produkce v hlavních linkách i sborech trochu nadužívala.
Hitové ambice má trojlístek duetů s pojistkou hvězdných hostů: v Smack That přispěl troškou rapu Eminem, v I Wanna Love You pak Snoop Dogg a v Blown Away zase Styles P. Akonova uhlazená "dvojka" Konvicted se dobře poslouchá, ale při minutáži nad rámec vinylové LP desky by se zřejmě potýkala s monotónností. Zlatý hřeb: I Wanna Love You Zní to jako: globální černý pop Akon-mp3 Akon feat. Eminem - Smack that Akon - Locked Up Akon - Lonely Akon - Trouble Nobody Akon - Bananaz (Belly Dancer) Beyonce feat Sean Paul vs Akon - Remix Young Jeezy feat. Akon - Soul survivor Akon - Keep On Callin.
Diskografie:
2006Konvicted
2004Trouble
Singl
2006Smack That

50 Cent

29. dubna 2008 v 15:20 | zuzana |  Zpěváci
rapper, zpěvák
Datum narození:
06.07. 1976
Místo narození:Queens, New York, USA
Znamení:Rak
Životopis:
50 Cent se narodil jako Curtis Jackson, 6. července 1976 v South Jamaica / Queens v New Yorku, do rodiny s drogovou minulostí. Pseudonym 50 Cent si Curtis zvolil podle proslaveného gangstera Fort Green Projects. Rapper je věřící a jedno z jeho tetování říká: "Bůh mi rozumí." Otce nikdy nepoznal a matka byla dealerkou drog, vystupující pod přezdívkou Fat Cat. Když bylo Curtisovi 8 let byla jeho matka zastřelena při loupežném přepadení. Po její smrti se Curtise ujali prarodiče.
Kolem 10 let začal s boxem a byl velmi nadaný, trénoval dokonce v legendární Gleason's gym. Snu o nadvládě v ringu se ale vzdal a začal pod přezdívkou Boo Boo obchodovat s drogami.V té době začal i rappovat. Vážnější postoj k rappu získal až s narozením svého syna Marquise, uvědomil si, že ho musí finančně zajistit a že už nechce trávit tolik času ve vězení. Jednomu pobytu za mřížemi se Fifty vyhnul tak, že se místo toho zúčastnil 7 - měsíčního vojenského výcvikového tábora. Nadání mladého rappera si všiml Jam Master Jay z Run DMC, který vlastnil malé nahrávací studio. Fifty u něj podepsal svou první smlouvu. Jam Master Jay ho naučil sestavovat písně a dodržovat správný rytmus.Díky tomu se Fiftyho mixtapes začali slušně prodávat. I přestože se od Jam Master Jaye naučil spoustu věcí, brzy pochopil, že se s ním nedostane tam kam potřebuje. Smlouvu vypověděl a začal se poohlížet po větší nahrávací společnosti. V roce 1998 50 Cent, Lloyd Banks a Tony Yayo zakládají G- Unit.
V roce 1999 zaujal 50 Cent producentské duo Trackmasters, proslavené několika platinovými alby např. J. Lo - Jennie From The Block nebo All Stars Space Jam, a to ho představilo u Columbia Records. Fifty podepsal u Columbia Records smlouvu a hned začal pracovat na svém debutovém albu Power Of The Dollar. Při nahrávání tracků strávil 2 a půl týdne zavřený ve studiu, o čemž se s nelibostí zmiňuje ve své autobiografii. Album Power Of A Dollar nebylo oficiálně nikdy vydáno, došlo jen k jeho propagaci. Některé časopisy, např. Blaze, označili Fiftyho debutový počin za klasiku. O pozdvižení se postarala skladba How To Rob An Industry Nigga, kde se Fifty představil jako hladový, šílený nováček, který touží po okradení známých rapperů. Mezi "napadenými" nechyběli producenti, rappeři a r'n'b zpěváci zvučných jmen jako: Jay-z, Busta Rhymes, Rza, Raekwon, Timbaland, Big Punisher, Sticky Fingaz, ODB, Trackmasters, Ghostface Killah, Will Smith, Bobby Brown a Whitney Houston, Lil Kim, Mariah Carey, Missy Elliott, P. Diddy, DMX, Naughty By Nature a další. Ohlas byl obrovský, někteří samozřejmě odpověděli na povedenou parodii diss tracky. Jay-Z odpověděl dissem Go Against Jigga Your Ass Is Dense / I Am About A Dollar What The Fuck Is 50 Cent. Fiftyho odpověď Be A Gentleman mnoho lidí neslyšelo, protože u Columbia Records už nestačila vyjít. Některým kritizovaným se tento druh humoru buď líbí nebo zapomněli na hrdost, aby si později mohli ukrojit kousek z koláče slávy 50 centa. Tak třeba Missy Eliott si ho přizvala na své album Under Construction a Lil Kim ho i přes diskriminující slova featuje na soundtracku k 8 Mile v písničce Magic Stick. O pár let později Fifty o kontroverzním tracku How To Rob prohlásil: "Ta píseň byla nejlepší co se mi mohlo přihodit, nahrál jsme ji, protože jsem se potřeboval odlišit od spousty dalších rapperů na mém labelu. A povedlo se, najednou znal 50 Centa každý. Text jsem napsal cestou do studia, obsahoval pravdu a všichni to věděli. Krádež byla z důvodů mé tehdejší finanční situace pro mě aktuální téma. Ale byl to pochopitelně hlavně pokus o upoutání pozornosti."
Půl roku po dokončení svého prvního alba, 24.května 2000, byl 50 postřelen před domem svých prarodičů. Zasáhlo ho devět kulek. Fifty strávil v nemocnici sice jen 13 dní, ale stálo ho to smlouvu, protože Columbia Records se zalekla negativní publicity a rozšiřování nelegálních kopií Power Of The Dollar po internetu. Od tohoto incidentu se Fifty pohybuje téměř neustále s neprůstřelnou vestou a nechal dokonce vyrobit speciální vestu i pro svého syna. 50 se vyjádřil k útočníkovi v časopise Rolling Stone: "Syn smrti, kdo mě postřelil."
Fifty se musel vrátit zpátky na ulici a pokračovat v dealování drog, aby měl peníze na mixtapes.V tomto období také vzniká rozvleklý beef s Ja Rulem. Ja Rule sleduje Fiftyho jak se v jednom klubu baví s týpkem, který mu před týdnem ukradl šperky, potom dojde před klubem k rvačce a několik členů Murder Inc. zraní Fiftyho nožem. 50 Cent spolu s Sha Money XL nahrál přes 30 songů a na jaře 2001 zveřejnil neoficiální LP Guess Who's Back, které vzniklo přepracováním materiálu od umělců jako jsou Jay-Z nebo Raphael Saadiq. Deska se dostala až k Eminemovi, který později 50 Centa v rádiu označil za svého nejoblíbenějšího rappera. Protože stejný názor měl i Dr. Dre podepsal Fifty zanedlouho smlouvu u Shady/Aftermath Records. V té době také vrcholí beef s Ja Rulem. Jestli má spor co dočinění s vraždou Fiftyho mentora Jam Master Jaye v listopadu 2002 je ve hvězdách. Intenzivního vyšetřování se vraždě dostalo i z důvodu údajné souvislosti s drogami. Label Murder Inc. je údajně financován penězi jistého mafiánského bosse, se kterým měl Fifty shodou náhod problémy už za dob kdy se věnoval dealování drog. Ja Rule vedl proti Fiftymu očerňující kampaň, mimo jiné ho označil za policejního informátora. V roce 2002 Fifty spolu s G-Unitem vydává další dvě neoficiální LP pod názvem 50 Cent Is The Future a No Mercy, No Fear, kde se objevil i track Wanksta, který nebyl původně určen do rádií, ale stal se nejžádanějším hitem právě na rádiích v New Yorku a objevil se i na soundtracku k Eminemově filmovému debutu 8 Mile
.
V roce 2003 vychází Fiftymu první oficiální album Get Rich Or Die Trying, kterého se první týden prodalo 872.000 ks, čímž překonalo i debut Snoop Dogga. Dr. Dre a Eminem umožnili 50 založení labelu G-Unit Records. U nového labelu podepsali původní členové G-Unitu Lloyd Banks, Tony Yayo a Young Buck a v roce 2003 vychází i společné album G-Unitu Beg For Mercy, po němž následují sólové projekty jednotlivých členů. Fifty také vydal DVD The New Breed, investoval do své vlastní oděvní firmy a stejně jako Jay-Z přivádí na trh vlastní kolekci bot ve spolupráci s firmou Reebok. I to je důkazem, že někdejší beef mezi nimi je minulostí. Proti spolupráci 50 s Reebokem se postavil konzervativní moderátor Bill O'Reilly. Jeho bojkot, ale neměl na prodej G-Unit sneakers nakonec žádný negativní dopad. Reklama vztahující se k tomuto produktu byla ve Velké Británii zakázána, z důvodu že obsahuje jeden z Fiftyho songů údajně propagujících násilí. V roce 2004 z iniciativy šéfa Interscope podepisuje u G- Unit Records The Game. 50 vydává další neoficiální LP Fiddy The Hottest Nigga.
V roce 2005 vychází Fiftymu album The Massacre, o rozruch se postaral track Piggy Bank, který je vyhlášením války některým rapperům jako jsou Nas, Jadakiss a Fat Joe. Důvodem k tomu jsou mimo jiné také jejich vazby s Ja Rulem. U labelu G-Unit podepisují Olivia, DJ Whoo Kid, rapper Spider Loc a velkým překvapením jsou další přírůstky Mobb Deep, M.O.P. a Mase. Stále častěji se také objevují zprávy o neshodách nebo dokonce beefu mezi 50 Centem a Gamem. Game byl dokonce vyhozen z labelu G-Unit Records, o něco později ho ale Fifty vzal zpátky a veřejně se usmířili na tiskové konferenci, při příležitosti založení charitativní organizace G-Unity. I přes velký úspěch jejich duetů Hate It Or Love It a How We Do mají spolu spíš špatný vztah. Fifty se v roce 2005 objevuje i jako hlavní postava hry Bulletproof a znovu je mu vyčítáno, že propaguje násilí. Na názor, že tato hra může někoho poškozovat Fifty reaguje: " Člověk, který se nechá ovlivnit počítačovou hrou musí podle mě už nějak poškozený být. Takovou osobu by v podstatě muselo negativně ovlivňovat téměř všechno." 50 Cent vydává také svou autobiografii v knižní podobě pod názvem From Pieces To Weight : Once upon a time in Soutside Queens. Pod názvem Get Rich Or Die Trying vychází 50 filmový debut, inspirovaný jeho životem a soundtrack k tomuto filmu.
O 2 roky pozdeji, tj. 2007 vydavá své nové album CURTIS...na albu se mimo jiné podílel Justin Timberlake, G-Unit..
Diskografie:
2008Before I Self Destruct
2007Curtis Koupit CD on-line
2005The Massacre
2003Get Rich Or Die Tryin' Koupit CD on-line
2003The New Breed
200321 Questions
2002Guess Who's Back
2002No Mercy, No Fear
200250 Cent Is The Future
2002In Da Club
2002Wanksta
2002Guess Who's Back?
2000Power Of The Dollar

Marpo

29. dubna 2008 v 14:50 | zuzana |  Zpěváci
Raper, MC
Datum narození:
1985
Životopis:
Ota "Marpo" Petřina, narozen v roce 1985, s rapem začínal zhruba ve 13ti letech. Začínal asi jako každý nahráváním na magnetofon a mikrofon za pár korun a koncerty byly jen pro pár lidí. Marpo mezitím vydal 3 neoficiální cd v angličtině - Lyrical Heavy Weight, Verbal Expression Vol. 1 a Verbal Expression Vol. 2. O pár let později Marpo založil s Mc Wohnoutem, Oerem, Shareemem A Dj Paickem kapelu Charakter, která se v průběhu let zůžila na Marpa, Wohnouta a Dj Paicka.
V roce 2005 se Marpo seznámil s Gipsym z kapely Syndrom Snopp, který mu vyprodukoval desku "Původ Umění", které se prodalo okolo 1000 ks. Tato deska měla na svědomí také mediálně známý beef mezi Marpem a Indym. Na desce hostovali např: Outthere z New Jerzey, Gipsy, Hugo Toxxx a nebo Mc Wohnout. Půl roku po debutu byl Marpo pozván na největší rap battle v historii českého rapu na Rap Fight Vol. 1 o 50 000,- Czk, který Marpo vyhrál společně s Tafrobem a zároveň porazil Mc's jako jsou Phat, Čistychov a nebo Gipsy. Proběhlo druhé kolo a Marpo se účastnil finále Whos The King FInal Rap Fight o 100 000,- Czk, kde Marpo s velkým předstihem zhruba o 150 hlasů zvítězil nad Tafrobem a Zverinou.
Zhruba 2 měsíce po finále Marpo vydal druhou desku "Marpokalypsa", kterou opět produkoval Gipsy a jeden track Outthere(NJ). Jako hosty si tentokrát Marpo pozval Outthere(NJ), Drift(NJ), Skandoe(CA) a Hard Targeta(FL) z Ameriky, Mc Wohnouta a Gipsyho z Čech a DZK ze Slovenska. Po vydání Marpokalypsy se skupina Charakter rozpadá a zůstává Marpo & Wohnout. Nyní Marpo plánuje Mixtape "Worldwide Radio" pouze s americkými hosty, společnou desku s Wohnoutem a vydání vlastního DVD Marpo - The Most Wanted.
Diskografie:
2007Rapstar
2006Marpokalypsa
2005Původ umění
Marpo-Nech to běžet
Marpo- Lets go

Co mám přidávat? hlasujte! :o)

29. dubna 2008 v 14:21 | zuzana |  ○♥○Pište mi!!!○♥○
Tak hlasujte prosím co byste tu nejvíc chtěli :o)
Budu mocko ráda papaa vaše Lowegirl38

14. Bleskovka•KONEC•

28. dubna 2008 v 23:40 | zuzana |  ♥Moje Bleskovky♥
1)Čaukyy
2)Kolik je hodin?
3)Jste tu poprvé?
4)Co na diplomek?
5)Přídete zas?
6)paapaaa
Pište dokud neřeknu konec:o)

Adriana Lima

28. dubna 2008 v 23:39 | zuzana |  Modelky
modelka
Datum narození:
12.06. 1981 (27 let)
Místo narození:Salvádor, Bahia, Brazílie
Znamení:Blíženci
Životopis:
Adriana Lima celým jménem: Adriana Francesca Lima byla objevena při nakupování v místním nákupním středisku ve věku 13 let. Úspěch slavila již v 15 letech, kdy získala titul Ford Supermodel Brazílie. Celkově skončila v roce 1996 Ford Supermodel World na druhém místě.
Krátce poté se přesunula do New Yorku City, kde podepsala smlouvu s Elite Model Management. Její brzká kariéra odstartovala v mezinárodních vydáních Vogue a Mariin Claire v roce 1997 / 1998, práci pro Christian Lacroix, Valentino apod. Po první velké kampani, pro Anna Molinari, byla Adriana Lima zahrnuta nabídkami a během pár měsíců se dostala do elitního klubu nejžádanějších modelek na světě.
První velký ,, tisk ,, úspěch začíná billboardem na Times Square a následuje slavná jména jako Claudia Schiffer, Laetitia Castaa a Eva Herzigová. Lima se stala GUESS? V roce 2000 vede jejich kampaň ! Lima pokračuje u Maybelline, bebe, Mossimo, BCBG a pokrývá přední stránky časopisů jako Harper's Bazaar, ELLE. Pravděpodobně nejznámější zakázkou je Victoria's Secret Angel spolu s Heidi Klum, Gisele Bündchen a Alessandrou Ambrosio. Lima poprvé zdobila molo v roce 2000 a otevírala módní přehlídku 2003 Victoria's Secret.
V roce 2001 Adriana Lima učinkuje ve filmu The Follow vedle herců Mickey Rourkeho, Clive Owena a Foresta Whitakera.
Adriana je římskokatolického vyznání a narodila se jako jediné dítě. Údajně měla v minulosti vztah s Lenny Kravitzem, hráčem baseballu Derekem Jeterem . Dle New York Post and Hola! měla ( má ) poslední známost s princem Wenzeslausem z Lichtenštejnska.
Velkou popularitu získala také v Itálii po jejím mega kontraktu se společností Telecom Italia. Úhrnem vydělala 6 miliónů dolarů a médiím řekla, že není schopná díky obrovské popularitě jít ulicí v Itálii.
Adriana se také podílí na dobročinné nadaci. Pomáhá sirotčinci "Caminhos da Luz" v jejím rodném městě. Vybudovala ho a kupuje oblečení pro chudé děti v Salvador, Bahia.
Otec Adrianu a její matku opustil, když jí bylo 6 měsíců. Setkala se s ním pouze jednou. Když jí bylo 15 let a chtěla cestovat do Miami kvůli modelingu. Nebylo jí ale povoleno opustit Brazílii bez zákonného potvrzení, které vlastnil její otec. Lima řekla, že ho nenávidí protože " je důvodem všeho" a věří, že by její život byl v pořádku, ale že neměla otce a šťastný domov.
" Já bych neměnila cokoliv v mém životě. Obávám se, že vše by bylo jinak pokud bych události otočila jinak než jsou, a já aktuálně žiji můj sen. Pokud to znamená, že budu muset jednat s démony, pak to udělám. Já jsem si prošla vším a jsem na sebe velmi pyšná... Život bez otce ve zmatených časech, nevěděla jsem jestli jsem byla na vině já, nevěděla jsem cokoliv o něm... ale já miluji svoji matku a mám s ní pouto, to většina lidí nesdílí s jejich vlastními matkami. To všechno pracovalo."
Kampaně např. Anna Sui Jeans, Armani, BCBG, Bebe, Blumarine, BMW, Emporio Armani, Forum, French Connection, Gai Mattiolo, Gasoline, George Rech, Giorgio Armani 'Emporio Armani White' fragrance, Guess Jeans, La Perla, Maybelline, Mossimo, Swatch 'Skin' watches, TIM, Vassarette, Victoria's Secret, Victoria's Secret 'So in Love' fragarnce, XOXO atd.
Míry: 90-60-89
Výška: 178 cm
Původní zastupující agentura: Elite
Současné zastupující agentury: DNA NY ve Spojených státech, Lumiere Models v Brazílii a VIVA v Evropě

Vanessa Anne Hudgens

28. dubna 2008 v 23:07 | zuzana |  Herečky
herečka, zpěvačka
Datum narození:
14.12. 1988
Místo narození:Salinas, Kalifornie, USA
Znamení:Střelec
Životopis:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.
V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.
Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.
V roce 2008 natočila film Will, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.
Filmografie:
2008 Muzikál ze střední 3 (High School Musical 3: Senior Year) ...Gabriella Montez
2007 Muzikál ze střední 2 (High School Musical 2) ...Gabriella Montez
2006 High School Musical (High School Musical) ...Gabriella Montez
Diskografie:
Album
2008Identified
2008High school musical 3
2007High school musical 2
2007High school musical-The concert
2006High school musical

Tyra Banks

28. dubna 2008 v 22:53 | zuzana |  Herečky
modelka, herečka, zpěvačka
Datum narození:
04.12. 1973
Místo narození:Los Angeles, California, USA
Znamení:Střelec
Životopis:
Tyra Banks začala svoji kariéru modelky v 17 letech s agenturou Elite poté co si zahrávala s myšlenkou chodit na školu v Loyola Marymount. Její skutečná krása se velmi rychle projevila, s modelingem začala v Los Angeles, kde se také narodila. Získala první smlouvu s kosmetickou firmou Cover Girl. Tyra byla teprve třetí Afroameričanka, která získala takovou příležitost.
Její okouzlující vzhled a podnikatelský důvtip ji zajistil nemálo nabídek. Získala smlouvu od Ralpha Laurena a fotila pro více než 20 významných magazínů sportovně laděné ilustrace. Stala se tak jednou z prvních Afroameričanek, která získala tolik rozličných a významných smluv.
Jako přídavek k rozmanité práci se rozhodla prorazit i do filmové tvorby a obsadit významnou hlavní roli. Jako modelka skórovala a přivolala na sebe pozornost, díky čemuž si mohla zahrát jako Deja v rasově napjatém dramatu Johna Singletonse "Higher Learning" (1995). Také si zahrála s Willem Smithem v Televizním seriálu "The Fresh Prince" (1993-1994). Tyto role jí dali další možnost získat více práce ve filmovém průmyslu, jako byl britský film o komerční využívání erotiky ve filmu "Inferno" a komedii Falešná láska "Love Stinks".
V roce 2000 Tyra obsadila významnou roli ve filmu Divoké kočky "Coyote Ugly", kde si zahrála sexy barmanku. Její dvojí kariéra supermodelky a herečky stále pokračuje a my se můžeme jen těšit, kde ji opět spatříme.
Ve svém volném čase se Tyra výrazně zajímá o životní prostředí, týrané děti a charitu. Snaží se být příkladem pro ostatní, proto pořádá různé meetingy a spoustu akcí pro děti.
Filmografie:
2004 Teen Choice Awards 2004, The ...Presenter
2004 Sports Illustrated 40th Anniversary Swimsuit Special: American Beauty ...Model
2002 Osm bláznivých večerů (Eight Crazy Nights) ...Victoria's Secret Gown
2002 Halloween: Zmrtvýchvstání (Halloween: Resurrection) ...Nora Winston
2000 Life-Size ...Eve
2000 Love & Basketball ...Kyra Kessler
2000 Divoké kočky (Coyote Ugly) ...Zoe
1999 Love Stinks ...Holly Garnett
1999 Apartment Complex, The ...
1997 Woman Like That, A ...
1995 Holé lebky (Higher Learning) ...Deja
1992 Inferno ...
1991 Black or White ...

Briana Evigan

28. dubna 2008 v 22:30 | zuzana |  Herečky
herečka, tanečnice
Datum narození:
23.10. 1986
Místo narození:Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení:Váhy
Životopis:
Briana Evigan se narodila 23.10.1986 v Los Angles v Kalifornii v USA. Umění má v krvi, její otec, Greg Evigan je herec a její matka Pam byla tanečnice a zahrála si i na Brodwayi, tak není divu, že to malou Bri tak táhlo. Briana má ještě dva sourozence Vanessu, která je taky herečka a chodí s bubeníkem Linkin Park, ma bratra Jasona, který je zpěvákem skupiny After Midnight Project.
V minulosti byla Briana Evigan členkou hudební skupiny Moorish Idol, kde hrála na klávesy a zpívala. Už od dětství studuje tanec. Byla členkou taneční skupiny EFUNK. Učila a možná ještě stále učí malé děti balet. V roce 2003 natočila v Praze se skupinou Linkin Park videoklip k písni "Numb".
Filmografie:
2008 Let's Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) ...Andie

Rachel Bilson

28. dubna 2008 v 21:55 | zuzana |  Herečky
Herečka
Datum narození:
25.08. 1981
Místo narození:Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení:Panna
Životopis:
Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků - dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny. Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů.
Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během studia na Notre Dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress. Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.
Potom přišel její "velký rok", rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních - dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu: Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku.
Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů. Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodu.
OBÍBENÉ:
Jídlo: cereálie
Svačina: Sušenky(tzv. cookies)
Zmrzlina: cookies,smetanová nebo kávová
Sport: basketbal
Herci: Johnny Depp, Sean Penn
Herečky: Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Drew Barrymore
Svátek: Halloween
Hudba: Bruce Springsteen, Billie Holiday, Jeff Buckley
Filmy: Goonies,Welcome to Dollhouse
Seriály: Přátelé a Sex ve městě
Knihy: "Edie" by Jean Stein and George Plimpton
Filmografie:
2008 Jumper (Jumper) ...Millie Harris
2006 Last Kiss, The ...Kim
2003 Unbroken ...Rachel

Carmen Electra

28. dubna 2008 v 21:25 | zuzana |  Herečky
Modelka, Herečka
Datum narození:
20.04. 1972
Místo narození:Cincinnati, Ohio, USA
Znamení:Beran

Životopis:
Carmen se narodila v malém městečku White Oak v Ohiu. Pravým jménem se jmenuje Tara Leigh Patrick. V 9 letech byla vybrána pro studium na speciální škole pro tvůrčí a herecká umění "School of Creative and Performing Arts". Na této škole měla hodiny zpěvu a jako teenager tancovala v muzikálech a vytvářela své vlastní choreografie pro školní divadelní soubor. Jejím prvním velký úspěchem bylo získání nahrávací smlouvy v Los Angeles roku 1987, to jí bylo zrovna 15 let.
Pak se přestěhovala do Minneapolis, kde žila její vlastní a nevlastní sestra. Začala si zde vydělávat peníze jako modelka v některých obchodních domech. V roce 1991 se Carmen přestěhovala do Los Angeles v Californii, kde se seznámila se zpěvákem Princem, který jí pomohl změnit jméno na Carmen Electra. V roce 1992 po všech setkáních a zkoušeních s Princem, podepsala smlouvu s jeho společností "Paisley Park Records label". Princ s ní začal spolupracovat, jelikož se mu zdála jako bohyně. Dostal ji do různých reklam, do časopisu Rolling Slone a na MTV.
Po dlouhém trápení Carmen vydala svoji první desku, ale byl to propadák. Videoklip k singlu "Go-Go Dancer" byl zřídka pouštěn na MTV a když se v červnu 1992 objevil singl "12", její smlouva šla přímo do koše. Carmen byla ukázková hvězdička, která rychle vyroste a zase velmi rychle spadne. Její jméno Carmen, už po roce nikdo neznal.
V roce 1995 Carmen zapracovala sama na sobě a začala vystupovat v "Nickelodeon show ALL THAT".V březnu 1996 Carmen pózovala nahá pro Playboy a natočila pro něj i video " PLAYBOY CHEERLEADERS ". Kromě toho byla v MTVshow - Loveline. 4. října 1996 Lisa Berger (programová víceprezidentka MTV) oznámila, že Carmen Electra vystřídá Jenny McCarthy v MTV show - "SINGLED OUT". Smlouvu dostala na 65 dílů. Carmen perfektně pasovala pro tento pořad, takovou osobnost show MTV potřebovala. Byla talentovaná, sexy, elegantní a vítaný přírůstek pro MTV.
V lednu 1997 New York Daily News oznámil, že Carmen jde nahradit Pamelu Lee Andersonovou v seriálu Pobřežní hlídka "Baywatch". Carmen se občas také objevila v seriálu "Baywatch Nights". V dubnu 1997 získala smlouvu na 4 roky na místo Pamely Anderson. Objevila se také v komické knize, kde se stala národním mluvčím Budweiseru a získala malou roli v "Dust & Stardust" (Prach a hvězdný prach). Film byl o Hollywoodu.
Ve filmovém průmyslu výrazněji zazářila významnou rolí v komedii Sexuální praktiky pozemšťanů "The Mating Habits of the Earthbound Human" (1999). Komedie, kde neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny, už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami, až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. O rok později se objevila v komediálním hororu Scary Movie - Děsnej biják "Scary Movie" (2000). Komedie, která kopíruje hororový film Vřískot a parodicky cituje z celé řady dalších známých hororových scén. O další rok později si zahraje menší roli ve filmu Skousni to! "Get Over It" (2001), kde si hlavní roli zahrála Kirsten Dunst. V současnosti žije Carmen Electra v Los Angeles.

Ve zkratce:
Barva očí: zelená
Výška: 165 cm
Váha: 50 kg
Míry: prsa 92 cm, v pase 58 cm, zadek 89 cm
Vzdělání: Princetonská střední škola (Cincinnaty, Ohio), herecká a umělecká škola (Cincinnaty, Ohio)
Filmografie:
2007 I Want Candy ...Candy
2006 Děsnej doják (Date Movie) ...Anne
2006 Hot Tamale ...Riley
2006 Scary Movie 4 (Scary Movie 4) ...Holly
2005 Dirty Love ...Michelle Lopez
2005 Getting Played ...Lauren
2005 Searching for Bobby D ...Rebecca
2005 Dvanáct do tuctu 2 (Cheaper by the dozen 2) ...Sarina Murtaugh
2004 Max Havoc: Curse of the Dragon ...Debbie
2004 Starsky & Hutch (Starsky & Hutch) ...Staci
2003 Last Call Vegas with the Pussycat Dolls & Camp Freddie ...Performer
2003 Šílený rande (My Boss's Daughter) ...Tina
2003 Pobřežní hlídka: Havajská noc (Baywatch: Hawaiian Wedding) ...Lani McKenzie
2003 Celebrity Temps ...The Temp. (pilot ep.)
2002 Whacked! ...Laura
2002 Rent Control ...Audrey
2001 Parfém (Perfume) ...Simone
2001 Sol Goode ...Treasure
2000 Won-G ...
2000 100 Greatest Artists of Hard Rock ...Host
2000 Scary Movie: Děsnej biják (Scary Movie) ...Drew Decker
1999 Sexuální praktiky pozemšťanů (Mating Habits of the Earthbound Human, The) ...The Female (Jenny Smith)
1999 Vacanze di Natale 2000 ...Esmeralda
1998 Rock 'N' Jock Super Bowl II ...Hostess
1998 Starstruck ...Iona Shirley
1998 Baywatch: White Thunder at Glacier Bay ...Lani McKenzie
1998 Chosen One: Legend of the Raven, The ...McKenna Ray/The Raven
1997 Good Burger ...Roxanne
1997 Seventh Annual Rock N' Jock B-Ball Jam ...Hostess
1997 American Vampire Story, An ...Sulka
1997 Eight Annual Rock N' Jock Softball Challenge ...Reporter
1997 Lord of the Dance (Lord of the Dance) ...Guest Star
1989 Baywatch ...Lani McKenzie (1997-1998)

Norkys Batista

27. dubna 2008 v 23:30 | zuzana |  Herečky
herečka, modelka, politička
Datum narození:
30.08. 1977
Místo narození:Caracas, Venezuela
Znamení:Panna
Životopis:
Norkys Batista svou kariéru začala jako modelka již před 8 lety. Jednoho dne se jí náhodou její kamarád, majitel modelingové agentury, jestli by nechtěla zkusit udělat casting na reklamu. A ona řekla, že ano, udělala ho a vyhrála. Tak začíná její příběh.
Norkys vypráví:
Pak jsem účinkovala v hodně reklamách a taky na přehlídkách. Byli to třeba reklamy na různé značky telefonů, aut, atd. Během těchto let jsem také studovala obor Správu podniků, ale také jsem musela cestovat do USA, protože jsem tam měla nabídky jako modelka. Když jsem se vrátila, začala jsem studovat Reklamu a obchod na univerzitě Simóna Rodrígueze, to mne bavilo. Pak jsem v roce 1999 zkusila štěstí na Miss Venezuela. Musím vám povědět, že během mé kariéry modelky jsem také pracovala v pořadu La gente de la maňana (pozn.ranní show) jako modelka-křoví s Nelsonem Bustamentem. Bylo ta na kanálu RCTV.
Pak jsem s ním znovu pracovala v Atrévete a v Soñar cuando apenas comenzaba. Také jsem účinkovala jako modelka-křoví v loterii Triple Gordo.
Jako všechny holčičky jsem snila o účasti na Miss Venezuela. Stala jsem se první vicemiss, z čeho jsem měla velkou radost. Stala jsem se také Miss úsměv a Miss foto. Po tomto finále jsem byla na dalších 4 mezinárodních soutěžích, mezi nimi byly El Reinado Internacional del Café, kde jsem vyhrála šerpu za nejhezčí tvář a disciplínu za přípravu nejlepší kávy. Pak jsem byla na Punta del Este v Uruguayi, kde jsem vyhrála Miss Atlántico. Také jsem se zúčastnila Miss Latina a Miss Mesoamérica v Houstonu.
To nejdůležitější čemu jsem se na Miss naučila, byla tolerance. Poznala jsem různé lidi, někteří byli egoisté, závistivci, a zlomyslní. Vždy jsem se snažila zůstat sama sebou, byla jsem velmi nesmělá, ale teď už nejsem.
Měla jsem dvouletou smlouvu s jiným kanálem, ale mou prioritou byla v té době kariéra mezinárodní modelky.Přesto jsem se nikdy nevzdala myšlenky na to, že bych se stala herečkou. A to proto, že tuhle kariéru jsem viděla jako trvalejší, může přetrvat déle. Kariéra modelky je prchavá a pak tě v jistém věku chtějí jen jako mladou maminku a tak.
Její začátek na RCTV
Sen stát se herečkou se mi velmi brzy splnil. RCTV mi nabídlo roli Desirée v Juaně la virgen. Pomohlo mi hodně lidí, mezi nimi i José Simón Escalona, María Eugenia Marrero, Jhonny Pulido, Hernando Farías. Byla to pro mne výzva a chtěla jsem dokázat, že budu mít úspěch. Desirée byla velmi zlá žena a bylo pro mne těžké se s ní identifikovat. Díkybohu, že diváci byli velmi spokojení. Jsem velmi šťastná žena.
Po jejím skvělém debutu ji RCTV nabídla roli Chiqui Lorenz v telenovele Mi gorda bella, proslulé topmodelky, která bojuje o lásku Oresta (Juan Pablo Raba). Její soupeřkou nebyl nikdo jiný než tlusťoška, která nakonec vyhrála.
Chiqui mi dala šnaci ukázat lidem, že jsem všestranná herečka. Byla to výzva a ty komentáře, které jsem dostávala byly hodně povzbuzující.
Pak přišla hlavní role v Estrambotice, v telenovele Martina Hahna, kde jsem dostala příležitost zahrát si trojroli: Anastaciu, Alexandru a Catalinu, trojici mladých krásných sester.
Fyzicky jsou sice identické, ale ve svém způsobu života jsou absolutně rozdílné.
Hrála Anu Jesús Amaral v telenovele Amor a palos.Ana Jesús je bojovná žena, feministka, studentka práv, které se po seznámení s láskou jejího života změní celý její dosavadní život.
Nyní hraje ve filmu 13 sekund (13 Segundos) a Pane prezidente (Sr. Presidente, El).
Důvěrně
Mám ráda pláž.
To první, co vidím na muži je jeho srdce, i když ho vlastně nemůžu vidět…ale cítím ho.
Můj ideální muž musí být inteligentní, musí spolupracovat, být věrný, velmi laskavý a velmi chápavý.
Tajemství stabilního vztahu je podle mne důvěra a komunikace.
Jsem velký snílek a jsem podnikavá. Jsem upřímná, ale nevím, jestli tohle není chyba. Také jsem velmi impulsivní.
Moje oblíbené jídlo je kreolský pabellón.
Mám fóbii z hadů a švábů.
Mé tajemství krásy: Nejdu spát aniž bych si neumyla pokožku.
Část, která se mi nejvíce líbí na mém těle jsou prsa a nelíbí se mi má lýtka.
Nepovažuju se za sexbombu, ale ano jsem sexy žena.
Jednou mne nabídli fotit do Playboye, ale nechtěla jsem se stát součástí této vulgarity.
Je vdaná s Leonardem ''láskou svého života'', jak o něm říká.
Studovala podnikovou administrativu a univerzitu Simona Rodrigueze. Hrála např. v telenovelách Má tlustá Valentána, Juanin zazrak ,Divoška Anastázie. Její přezdívka je Nokrys. Jako modelka hodně cestovala do USA, kde fotila a účastnila se módních přehlídek. Porodila syna který se jmenuje Sebastian Luttinger Batista (nar. 20. ledna 2006)
Filmografie:
2007 Pane prezidente (Sr. Presidente, El) ...Fedina
2007 13 sekund (13 Segundos) ...Caridad
2005 Krutá láska (Amor a Palos) ...Ana Jesus de Amaral
2004 Bláznivá Anastasie (Estrambótica Anastasia) ...
2002 Má tlustá Valentýna (Mi gorda bella) ...Chiquinquirá Lorenz Rivero
2002 Juanin zazrak (Juana la virgen) ...Desirée de Rojas

Stacy Ferguson <Fergie>

27. dubna 2008 v 23:16 | zuzana |  Zpěvačky
zpěvačka, herečka, modelka
Datum narození:
27.03. 1975
Místo narození:Kalifornie, USA
Znamení:Beran
Životopis:
Dětství
Její rodiče, Terra a Pat, podporovali Stacy Ferguson a její mladší sestru Danu Karrieren v rozhodnutí působit v showbusinessu. Stacy dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v zábavném pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show" (1983), ale také ve dvou speciálních televizních vysílání - It´s Flashbeagle, Charlie Brown and Snoop show (1984), což byly velmi populární moderátorské pořady a talk show! Po působení v reklamě pro Rice Krispies (1984), působila Fergie v úspěšné televizní show - Kinds Incroporated v překladu něco jako dětská společnost… V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa.
V roce 1986 hrála Stacy v hororové komedii - Monster in clothes, ale působila dál v televizním seriálu - Kids Incorporated: Charbusters a Kids Incorporated: Rock in the New Year. V roce 1989 opustila Stacy svět reflektorů a vrátila se zpět do obyčejného života a normálního dění teenagera.
Wild Orchid
Hudba ale byla pořád její největší vášní a tak založila spolu se Stefanie Ridel a s kolegyní Rance Sandstorm z televizního pořadu - Kids Incorporaded, skupinu Wild Orchid. V roce 1999 měla dokonce vlastní televizní pořad na televizním programu FOX TV. Svuj veškerý čas ale později věnovala jen skupině. Ta v roce 1997 vydala své první album Wild Orchid a hned poté,o rok později následovalo další, s názvem OXYGEN! V roce 2001 připravila skupina třetí album, ale už ho nestačila vydat. Skupina totiž přestala existovat, kvůli duševním krizím a depresím které u Fergie působily v takové míře, že bylo nutné podstoupit terapii! O rok později se vrátila zpět k profesionální pěvecké kariéře. Toužila však po změně a tak odjela do Los Angeles.
The Black Eyed Peas
Za tu dobu potkala Will.i.am z Black Eyed Peas. Potkávali se spolu často, v různých televizních show. Poté přijala na krátký čas nabídku a pěvecky doprovázela skupinu Trio. Nahrála s nimi 3 songy. Black Eyed Peas začali pod názvem Lban Klann (1989) ve složení: Will.i.am, Apl.de.ap a Taboo. Roku 1998 uveřejnili své první dílo s názvem Behind the Front a také Bridging the Gap (2000) Jejich styl hudby byl ojedinělý a neznámý,ale velmi kvalitní,už proto,že s nimi spolupracovali hvězdy jako např. Macy Gray nebo Wyclef Jean. Až po dvou letech vydali své v pořadí třetí album Elephunk, na kterém už spolupracovala i Stacy Ferguson. Ta přijala své umělecké jméno Fergie a byla oficiálně přijata jako členka skupiny Black Eyed Peas. Skupina Black Eyed Peas se proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel i Justin Timberlake, který byl dříve členem skupiny N-Sync.
Sólová kariéra
Díky velkým úspěchům skupiny ,se pokoušela Fergie prorazit i v solové dráze a společně s Will.i.am nazpívala soundtrack - 50x a stále poprve (2004)
V roce 2006 vydala i své debutové album s názvem The Dutchess, z něhož pochází i úspěšná píseň London Bridge.
Filmografie:
2006 Poseidon (Poseidon) ...Gloria
2005 Buď v klidu (Be Cool) ...The Black Eyed Peas
2004 Brit Awards 2004 ...Brit Award Nominee
1998 Smrtící zóna (Outside Ozona) ...Girl
1987 Monster in the Closet ...Lucy
1985 Snoopy's Getting Married, Charlie Brown ...Sally Brown
1984 It's Flashbeagle, Charlie Brown ...Sally Brown
1984 Kids Incorporated ...Stacy (1984-1989)
Diskografie:
2006 The Dutchess
Singl
2007 Clumsy
2006 London Bridge

20. Diplom

27. dubna 2008 v 22:44 | zuzana |  ♥Moje Diplomy♥