NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Červenec 2008

Natasha Henstridge

31. července 2008 v 23:47 | zuzana |  Herečky
Povolání:
Herečka
Datum narození: 15. 08. 1974
Místo narození: Springdale, Newfoundland, Kanada
Znamení: Lev
Životopis
Tato přitažlivá kanaďanka je známá především díky účinkování v akčních sci-fi hororech a televizních filmech. Na první pohled by se mohlo zdát, že vytváří pouze dekorativní postavy po boku známých herců. Její filmografie je však mnohem pestřejší a zahrnuje i některé dramatické role. Společně s Cameron Diaz a Rene Russo patří k modelkám, kterým se podařil přechod z přehlídkových mol a objektivů fotoaparátů na filmové plátno.
Natasha Tonya Henstridge se narodila v malém městečku Springdale v kanadské provincii Newfounland, ale od svých pěti let vyrůstala na ve Fort McMurray, vzdáleném 350 kilometrů severně od hokejové bašty Edmontonu. Svojí kariéru zahájila ve třinácti letech vítězstvím v soutěži mladých modelek LOOK OF THE YEAR. O rok později se, i přes protesty rodičů, vydala do Paříže a dosáhla zde nemalých úspěchů. Už v patnácti letech se objevila na titulní straně francouzského vydání časopisu Cosmopolitan a od té doby její tvář zdobila obálky mnoha dalších mezinárodním módních časopisů.
Po pěti letech úspěšné dráhy modelky, kterou dělila mezi New York a Evropu, zatoužila po nějaké filmové roli. Zkušenosti však měla pouze ze školních přestavení a z účinkování v několika spotech v rámci natáčení televizních reklam. Prosadila se až na třetí pokus, titulní úlohou smrtelně nebezpečné, sexem posedlé mimozemšťanky Sil, ve sci-fi hororu MUTANT. Snímek byl úspěšný, společnosti MGM vydělal 113 miliónu dolarů a dočkal se dalších dvou pokračování. Na svůj herecký debut navázala akční podívanou MAXIMÁLNÍ RIZIKO, kde byla partnerkou Jean-Clauda Van Damma. Poté se objevila jako host v několika TV seriálech, např. KRAJNÍ MEZE nebo NAŠINCI VE VESMÍRU a namluvila jednu z postaviček ve známém kresleném seriálu MĚSTEČKO SOUTH PARK. V roce 1998 se splnilo její přání a zahrála si hlavní role v romantických komediích SAMOTÁŘI V NEW YORKU a OSUD TOMU CHTĚL. Následovalo několik akčních a dramatických snímků, ale mnohem větší úspěch měly filmy, ve kterých se objevila ve vedlejších rolích, např. NAHORU DOLŮ a zejména pak MŮJ SOUSED ZABIJÁK, kde si zahrála po boku Bruce Willise a Matthawa Perryho. Hororem DUCHOVÉ MARSU se vrátila ke sci-fi žánru a poté vytvořila jednu z hlavních rolí v dramatickém TV seriálu ŠPIONKY. Komerčně úspěšný byl i její další TV film VDOVA S DUŠÍ ĎÁBLA, ve kterém hrála se známým seriálovým hercem Jamesem Brolinem. V posledních letech se objevuje v seriálu COMANDER IN CHIEF a na prosinec 2007 je plánována premiéra nového snímku TURISTA.
Sama herečka si nejvíce váží své role v dramatickém TV filmu MOC A LÁSKA, kde ztvárnila Judith Exnerovou, milenku tehdejšího prezidentského kandidáta Johna Kennedyho a ráda také vzpomíná na natáčení půvabné romantické komedie OSUD TOMU CHTĚL. Přesto jejím nejznámějším filmovým počinem stále zůstává trilogie MUTANT, díky které svého času získala přezdívku "Kuřátko ze Species" a zvítězila v soutěži MTV video o nejlepší filmový polibek roku 1996. V jednom z rozhovorů se svěřila, že nemá příliš dobrý odhad při výběru scénářů - odmítla například účinkování v později úspěšných filmech DEN NEZÁVISLOSTI a MUŽI V ČERNÉM.
Natasha Henstridge přiznává, že v mládí bývala rebelkou s klukovskou náturou. Mezi její záliby patřily např. jízda na motorce, lyžovaní a dokonce prý také seskoky padákem. Z tohoto období pochází její dvě tetování - jedním z nich je lev, znamení ve kterém je narozena. V letech 1995-96 byla provdána za amerického herce, režiséra a producenta Damiana Chapu, se kterým se objevila v jednom z jeho nezávislých snímků KILL YOU TWICE. Jejich manželství však trvalo pouhých deset měsíců. Herečka má o sedm let mladšího bratra Shanea a od roku 1996 žije v Los Angeles. Se svým současným partnerem, americkým hercem Liamem Waitem má dva syny - Tristana Rivera (1998) a Ashera Skye (2001).

Filmografie
2004 - Mutant 3 (Species III) role: Eve
2004 - Můj soused zabiják 2 (The Whole Ten Yards) role: Cynthia
2002 - Moc a láska (Power and Beauty) role: Judy Exner
2002 - Zločin je extrémní sport (Riders) role: Karen
2001 - Kevin ze severu (Kevin of the North) role: Bonnie Livengood
2001 - Duchové Marsu (Ghosts of Mars) role: Lt. Melanie Ballard
2000 - Nahoru, dolů (Bounce) role: Mimi Prager
2000 - Nejlepší způsob jak zemřít (A Better Way to Die) role: Kelly
2000 - Iásón a argonauti (Jason and the Argonauts) role: Hypsipyle
2000 - Osud tomu chtěl (It Had to Be You) role: Anna Penn
1999 - Poslední svědek (Caracara) role: Rachel Sutherland
1998 - Mutant 2 (Species II) role: Eve
1998 - Samotáři v New Yorku (Dog Park) role: Lorna
1996 - Maximální riziko (Maximum Risk) role: Alex Minetti

Karl Wolf

31. července 2008 v 23:35 | zuzana |  Zpěváci
Povolání:
zpěvák, textař
Datum narození: 18. 04. 1979
Místo narození: Libanon
Znamení: Beran
Životopis
Karl Wolf, tak se jmenuje pro nás absolutní nováček a nezmámý interpret.Kde se vůbec vzal ? Z ničeho nic , ho začnou naše česká rádia hrát tak hodně , že se stane nejvyšší novinkou v oficiální rádiové hitparádě.Nyní ho už můžete slýchat i na Evropě 2 a na každém druhém rádiu.
Karl Wolf je pro nás pro čechy poměrně dost neznámé jméno , ale už ho začíná znát každý. Jeho novinka Africa opravdu nejde přeslechnout , je to výborná práce , výborné R\'n\'B ,todle se stane určitě jedním z největších hitů letošního podzimu.
Karl Wolf se pravým jménem jmenuje Karl Abou Samah. Podle informací se prý narodil někde v Libanonu a přitom je to kanadský hudebník.Je to R\'n\'B/Pop zpěvák, producent a píše texty.V roce 2006 mu vychází 1.album Face Behind The Face .U nás se proslavuje hitem AFRICA , výborného singlu , který nenechá naše hitparády na pokoji.
Jeho nový singl byl už nasazen v mnoha českých hitparádách a v mnoha už je na "bedně".

Diskografie
2008- Bite the bullet
2006- Face behind the face
Butterflies
Africa
Hollow Girl

Bathory

31. července 2008 v 23:18 | zuzana |  Historický
Originální název:
Bathory
Žánr: Drama, Historický
Rok výroby: 2008
Režie: Juraj Jakubisko

Popis filmu
Historický velkofilm Juraje Jakubiska a současně nejdražší filmový projekt střední Evropy přivádí k životu krvavou legendu o Čachtické paní. Ta se podle pověstí koupala v krvi panen a na svých panstvích po léta vraždila a mučila své poddané. Kruté skutky dovedly hraběnku Erzsébet Báthory (1560 - 1614) až do Guinnessovy knihy rekordů, v níž je vedena jako největší vražedkyně všech dob. Výpravný snímek plný velkolepých bitev i osobních dramat v produkci společností Jakubisko film, Film and Music Entertainment (UK) a Eurofilm Studio (HU) je patnáctý celovečerní film Juraje Jakubiska. Ústřední postavou filmu je Erzsébet Báthory, u nás známá jako Alžběta Báthory.
Kým ve skutečnosti byla? "Krvavou hraběnkou", sadistickou vražedkyní, nebo obětí temných intrik, pomluv a bezpráví? Krutou, nemilosrdnou vladařkou, či zranitelnou, osamělou vdovou, jejíž krutost nepřesáhla zvyky doby? Nebo obojím? Pohledy historiků na životní příběh této kontroverzní šlechtičny se rozcházejí. Pojetí její osoby coby vraždícího monstra zpochybňují nové důkazy ukazující na hraběnku, která se díky svému bohatství a nezávislosti stala terčem spiknutí lidí, usilujících o její rozsáhlé majetky. Svědecké výpovědi o jejích krutostech jsou konfrontovány s faktem, že ve svém čachtickém sídle byla uvězněna bez procesu a soudu. Režiséra Juraje Jakubiska zaujal právě "nový" pohled. Manžel Alžběty Báthoryové, František Nádasdy, bojuje ve válkách s Turky a ona sama dohlíží na správu rozsáhlých rodových majetků a na výchovu dětí. Manžel jí jednou pošle dárek v podobě italského malíře Merisiho Caravaggia, který zůstane na jejím dvoře několik let. Mezi ním a osamělou ženou vznikne zvláštní pouto. Tou dobou se už ale nad její hlavou začnou stahovat zlověstná mračna, které ještě víc potemní po smrti jejího manžela. Mocná a bohatá žena musí čelit nepřátelům, kteří jsou schopní čehokoliv, i vlastním vnitřním běsům. Zvěsti o šílené vládkyni, která se ve snaze zastavit stárnutí koupe v krvi nevinných panen, začínají sílit.
V roli Alžběty uvidíme britskou herečku Annu Friel; jako její manžel František Nádašdy se představí Vincent Regan (Trója, 300: Bitva u Thermopyl); Caravaggia ztvárnil Hans Matheson (Bídníci, Mlhy Avalonu) a čtveřici hlavních rolí uzavírá Karel Roden jako Juraj Thurzo. V dalších úlohách uvidíme ze zahraničních herců i Franca Nera nebo Tima Preecea, z domácích, česko - slovenských se představí Deana Jakubisková-Horváthová, Bolek Polívka, Marek Vašut, Jiří Mádl, Lucie Vondráčková, Andrej Hryc, Monika Hilmerová a mnozí další.
Hrají
Vincent Regan, Bolek Polívka, Jiří Mádl, Marian Roden, Hana Vagnerová, Karel Roden,Lucie Vondráčková, Hans Matheson, Jiří Korn, Anna Friel, Monika Hilmerová,Jaromír Nosek, Franco Nero, Michaela Drotárová, Andrej Hryc, Zdenek Podhurský, Eva Elsnerová, Marek Majeský, Deana Horváthová, Eddie Wren, Jan Unger, Antony Byrner, Jan Vlasák


110. Bleskovka•KONEC•

31. července 2008 v 19:38 | zuzana |  ♥Moje Bleskovky♥
1)Čauky
2)Jakejpak ste měli dnes den?
3)Už ste byli u moře?
4)Koukni se Tady hlásni a zanech komentík:o)
5)Hlásni pro mě pls hlásni tady♥ a tady pro lowegirl38 děqujiii.
6)Kolikáté to byly hlásky?
7)Chceš diplomek nebo jmenovku?
8)Co na diplomek? Jakou abrvu jmenovky?
...beru maximálně 10 lidiček:)

Kdo s koho 3

31. července 2008 v 19:34 | zuzana |  Modní policie
Které z nich sluší šatičky více???

Natalie Imbruglia

31. července 2008 v 18:26 | zuzana |  Zpěvačky
Povolání:
Zpěvačka, Herečka
Datum narození: 4. 02. 1975
Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Austr
Znamení: Vodnář

Životopis
Australská kráska Natalie Imbrulia dobyla před pár lety svým prvním albem "Left Of The Middle" a hlavně prvním singlem "Torn". Má za sebou i účinkování v úspěšném seriálu Neighbours, který pomohl například i Bryanu Adamsovi a mnoha dalším.

Filmografie
2004 - Smile (Beautiful Dreamer: Brian Wilson and the Story of 'Smile') role: sama sebe
2003 - Johnny English (Johnny English) role: Lorna Campbell
Diskografie
2005- Counting Down The Days
2001- White Lilies Island
1998- Wishing I Was There
1998- Left Of The Middle
Intuition

Rodrigo Santoro

31. července 2008 v 18:01 | zuzana |  Herci
Povolání:
herec
Datum narození: 22. 08. 1975
Místo narození: Petrópolis, Rio de Janeiro, Brazílie
Znamení: Lev

Životopis
Rodrigo Santoro je jedním z nejvyhledávanějších brazilských herců, kterému se v USA podařilo úspěšně nastartovat filmovou kariéru. Americkému publiku se poprvé představil hrou Římské jaro paní Stoneové z produkce Showtime, ve kterém si zahrály i Helen Mirren a Anne Bancroft.
Poté si spolu s Drew Barrymore, Cameron Diaz, Lucy Liu a Demi Moore zahrál v akční komedii Charlieho andílci: Na plný pecky. Na konci roku 2003 se připojil k hvězdám romantického filmu Láska nebeská. V této komedii se Santoro představil jako Karl, do kterého je zamilovaná postava Laury Linney. Díky tomuto projektu se Santorovi podařilo získat Chopard Trophy na MFF Cannes v roce 2004.
Mezi jeho dokončovanými filmy najdeme Out of Tune, Not by Chance a Party Crashers. Rodrigo Santoro se objevil v roli Paula dostal do sestavy hitu Ztraceni z produkce ABC. Ve své rodné Brazílii byl Santoro nedávno oceněn za svůj výkon v Bicho de Sete Cabecas. Santoro zde hraje roli mladého muže, kterého jeho rodiče nechají zavřít do ústavu pro mentálně postižené.
Tato role mu vynesla několik cen v nejvyšších kategoriích - Best Actor Award od Brazilian Academy of Arts and Film, dále Cinema Brazil Grand Prize rovněž v kategorii Nejlepší herec. Později získal nominaci na ocenění Cinema Brazil Grand Prize za svůj výkon ve filmu Vzpoura ve věznici Carandiru. Tento snímek si velmi dobře vedl i po komerční stránce a stal se brazilským želízkem v oscarovém klání.
V Santorově brazilské filmografii nalezneme snímky jako Os Desafinados, A Dona da Historia, Behind
the Sun, přičemž za poslední z nich v roce 2002 získal nominaci na Zlatý Glóbus v kategorii Nejlepší
zahraniční film. Velmi často se objevuje v televizi, v seriálech, miniseriálech a filmech. Posledních
několik let jej můžeme vidět i v reklamě Baze Luhrmanna na Channel, kde je tajemným milencem
Nicole Kidman.
Roku 2007 ztvárnil postavu Xerxese ve snímku 300: Bitva u Thermopyl (režie Zack Snyder), který vychází ze stejnojmenného komiksu scénáristy Franka Millera.

Filmografie
2006 - 300: Bitva u Thermopyl (300) role: Kapitán
2004 - Ztraceni (TV) (Lost) role: Paulo
2003 - Vzpoura ve věznici Carandiru (Carandiru) role: Lady Di
2003 - Láska nebeská (Love Actually) role: Karl
2003 - Charlieho andílci: Na plný pecky (Charlie's Angels: Full Throttle) role: Randy Emmers
2001 - V žáru slunce (Abril Despedaçado) role: Tonho

Desmond Harrington

31. července 2008 v 17:32 | zuzana |  Herci
Povolání:
herec
Datum narození: 19. 10. 1976
Místo narození: Savannah, Georgia, USA
Znamení: Váhy

Životopis
Desmond Harrington se narodil v Savanah. Když mu byly 3 roky, rozhodli se jeho rodiče, že se přestěhují do jejich rodného Bronxu (New York). Desmond navštěvoval církevní školu. Po střední škole studoval 6 let na Manhatten College. Bez nějakého životního cíle dělal různá zaměstnaní, např. dělník nebo barman. Právě spolupracovník z baru mu poradil ať s ním chodí na hodiny herectví. Po pár letech se Desmond objevil v několika dramatech i komediích a vždycky předvedl dobré herecké výkony.

Filmografie
2006 - Až do dna (Bottom's Up) role: Rusty #1
2003 - Nikki (Love Object) role: Kenneth Winslow
2003 - Pach krve (Wrong Turn) role: Chris Flynn
2002 - Loď duchů (Ghost Ship) role: Jack Ferriman
2002 - Údolí stínů (We Were Soldiers) role: Sp4 Bill Beck
2001 - Kluci v mém životě (Riding in Cars with Boys) role: Bobby
2001 - Díra (The hole) role: Mike Steel
2000 - Riziko (Boiler Room) role: JP Marlin Trainee
1999 - Johanka z Arku (The Story of Joan of Arc) role: Aulon

Chace Crawford

31. července 2008 v 17:24 | zuzana |  Herci
Povolání:
herec
Datum narození: 18. 07. 1985
Místo narození: Lubbock, Texas, USA
Znamení: Rak

Životopis
Tento mladý, talentovaný herec, který na sebe v poslední době upozornil hlavně ve filmu Síly temna (The Covenant), vyrostl v Dallasu ve státě Texas. Jeho otec je dermatolog, jeho matka učitelka. Má mladší sestru Candice. Na střední škole hrál fotbal a golf.
Po ukončení školy pracoval v Dallasu jako model. Přestěhoval se do Malibu (Californie), kde začal navštěvovat universitu. Právě v tam začala jeho herecká kariéra.
Nyní hraje v seriálu Gossip Girl - Nathaniela Archibalda.

Filmografie
2007 - Gossip Girl (Gossip Girl) role: Nate Archibald
2006 - Síly temna (Covenant, The) role: Tyler Simms

Moje 3.adoptovaná pixelka:)

31. července 2008 v 16:53 | zuzana |  ♥Moje kecíky♥
tahle je tin a ráda bojuje (ikdyž to na ní nepoznáte)

172. Diplom

31. července 2008 v 16:27 | zuzana |  ♥Moje Diplomy♥

Jude Law

31. července 2008 v 16:26 | zuzana |  Herci
Povolání
: Herec
Datum narození: 29. 12. 1972
Místo narození: Lewisham, Londýn, Anglie
Znamení: Kozoroh
Životopis
Oba jeho rodiče jsou učitelé. Od třinácti let vystupoval s divadelním souborem National Youth Music Theatre, kde se spřátelil s hercem Jonny Lee Millerem. Po maturitě působil na jevištích londýnského West Endu a pak se uplatnil v prestižních souborech Royal Shakespeare Company a National Theatre, kde zaujal zejm. v novém nastudování kontroverzní hry Jeana Cocteaua Hrozní rodiče (nominace na Cenu Laurence Oliviera), v jejímž broadwayské inscenaci s názvem Indiscretions (Theatre World Award 1995, nominace na cenu Tony 1995) hrál po boku Kathleen Turnerové a Rogera Reese.
K divadelní činnosti se vrátil až 1999, kdy se představil na jevišti Young Vic Theater v roli Giovanniho v jakobínské tragédii Johna Forda Tis Pity She's a Whore. Účinkoval v TV, mj. v seriálech The Casebook of Sherlock Holmes (1990, Případy Sherlocka Holmese) a The Marshal (1993). Jeho první film. rolí byla hlavní úloha v krátkém snímku The Crane (1992, Jeřáb), který byl natočen v produkci Britského film. institutu (BFI).
V životopisném snímku podle knihy Richarda Ellmanna Oscar Wilde (r. B. Gilbert) ztělesnil postavu lorda Alfreda Douglase, milence známého dekadentního spisovatele (Stephen Fry). Zcela jinou polohu si vyzkoušel v úloze zahořklého paraplegika a bývalého vynikajícího sportovce Jeroma Morrowa, který přenechá svoji identitu geneticky handicapovanému mladíkovi (Ethan Hawke), ve sci-fi thrilleru Gattaca (r. A. Niccol).
Laureátem ceny BAFTA 1999 se stal díky úloze zhýralého syna amerického loďaře Dickieho Greenleafa v adaptaci kriminálního románu Patricie Highsmithové Talentovaný pan Ripley (r. A. Minghella). Jeho manželkou je od 1997 herečka Sadie Frostová, po jejímž boku hrál ve svém celovečerním film. debutu Prodej (r. P. Anderson), který pojednává o "spanilé jízdě" belfastských punkerů v ukradeném autě napříč USA.
Spolu mají syna Raffertyho (nar. 1997) a dceru Iris (nar. 2000). 1995 založil v Londýně s hereckými vrstevníky S. Frostovou, Ewanem McGregorem, Jonnym Lee Millerem a Seanem Pertweeem nezávislou produkční společnost Natural Nylon, v jejímž rámci vznikl např. film eXistenZ.

Filmografie
Jako herec
2006 - Prázdniny (Holiday, The) role: Graham Simpskins
2006 - Dveře dokořán (Breaking and Entering) role: Will Francis
2004 - Letec (The Aviator) role: Errol Flynn
2004 - Svět zítřka (Sky Captain and the World of Tomorrow) role: Sky kapitán
2004 - Na dotek (Closer) role: Dan
2004 - Řada nešťastných příhod (Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events) role: Lemony Snicket
2003 - Návrat do Cold Mountain (Cold Mountain) role: Inman
2002 - Cesta do pekel (Road to Perdition) role: Harlen Maguire
2002 - Film o filmu: Road to Perdition (Making of 'Road to Perdition', The) role: sám sebe
2001 - A.I. - Umělá inteligence (Artificial Intelligence: AI) role: Gigolo Joe
2001 - Nepřítel před branami (Enemy at the Gates) role: Vassili Zaitsev
1999 - eXistenZ (eXistenZ) role: Ted Pikul
1999 - Talentovaný pan Ripley (Talented Mr. Ripley, The) role: Dickie Greenleaf
1998 - Tajemství krokodýlů (Wisdom of Crocodiles, The) role: Steven Grlscz
1997 - Půlnoc v zahradě dobra a zla (Midnight in the Garden of Good and Evil) role: Billy Carl Hanson
1997 - Gattaca (Gattaca) role: Jerome Eugene Morrow
1996 - Má mě rád, nemá mě rád (I Love You, I Love You Not) role: Ethan

Jako režisér

1999 - Historky z metra (Tube Tales)

Jako producent
2004 - Svět zítřka (Sky Captain and the World of Tomorrow)

171. Diplom

31. července 2008 v 15:47 | zuzana |  ♥Moje Diplomy♥

Norah Jones

31. července 2008 v 15:46 | zuzana |  Zpěvačky
Povolání:
zpěvačka, pianistka
Věk: 29
Datum narození: 30. 03. 1979
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Beran
Filmografie
2002 - Láska s výstrahou (Two Weeks Notice) role: sama sebe
2004 - Genius - Pocta Ray Charlesovi (Genius: A Night for Ray Charles) role: sama sebe

Diskografie
2007- Not Too Late
2004- Feels Like Home
2003- New York City
2002- Come Away with Me

170. Diplom

31. července 2008 v 15:27 | zuzana |  ♥Moje Diplomy♥

Pro moje LásenQy

31. července 2008 v 14:43 | zuzana |  Pro Spřátelené blogy
Tag lásenQy tady máte dva taký malý dárečky:-*

Jmenovky za 109.Bleskovku

31. července 2008 v 14:35 | zuzana |  ♥Diplomy za Bleskovky♥
Pro M!ssAVR!Lku:
Pro PhoebenQu:
Pro Dollynku:
Pro Antoniu:
Pro Wejjunku:
Pro sOninka<<3:
Pro tessu-chan:
Pro $€|\|đł :
Pro Lukynku:
P.S.některé barvičky nebyly v nabídce tak jsem dala podobné doufám, že se jmenovky líbí:)

109. Bleskovka•KONEC•

31. července 2008 v 12:06 | zuzana |  ♥Moje Bleskovky♥
1)Ahojkyy
2)TAk jak se dneska máme?
3)Koukni se sem hlásni a zanech komentík:o)
4)Hlásni pro me prosím TADYY a TU pro lowegirl38 děQujuu mooc! ♥
5)Kolikátý to byl hlásek?
6)Bleskovka bude pouze na jmenovky neva?
7)Tak vyber dvě barvy které chceš na jmenovku?
8)Co chceš na ni napsat(P.S.nejdou háčky a čárký)
Jmenovky budou vypadat takto jen obrázky budou různé;):
...beru maximálně 15 lidí:)

Pro DeJfa

31. července 2008 v 12:01 | zuzana |  Pro Spřátelené blogy