NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Srpen 2008

149. Bleskovka•KONEC•

31. srpna 2008 v 12:06 | zuzana |  ♥Moje Bleskovky♥
1)Kdo je naq obrázku?
2)Co na diplom?
...beru prwní 3


148. Bleskovka•KONEC•

31. srpna 2008 v 0:03 | zuzana |  ♥Moje Bleskovky♥
1)Kdo je na obrázku?
2)Co na diplom?
..beru prwní 3


147. Bleskovka•KONEC•

30. srpna 2008 v 0:16 | zuzana |  ♥Moje Bleskovky♥
1)Kdo je na obrázku?
2)Co na diplom?
...beru prwní 4

Zapomeňte na zlato a stříbro, ozdobte se ocelí

30. srpna 2008 v 0:13 | zuzana |  Doplňky
Už odpradávna se lidé rádi něčím zdobili a z marnivosti se snažili být hezčími, než byli. Tento trend dosud neustal, a bude to tak nejspíš navždycky. Zlato, stříbro, bronz, diamanty, perly, safíry, rubíny, to je jen maličký zlomek toho, čím se lidé od minulosti po dnešek rádi zdobili a zdobí.
V poslední době jsou na vzestupu šperky z chirurgické oceli a jejich oblíbenost mezi zákazníky klenotnictví je čím dál větší.
U mladých lidí je známý trend, že co se týče drahých kovů, preferují stříbro nebo bílé zlato před zlatem žlutým. Jednoznačně kvůli barvě, stříbrná je u nich oblíbenější a působí svěžejším dojmem. Takže další báječnou stříbrnou variantou jsou právě šperky z chirurgické oceli. Její barva má takový temně kovový podtón, který se hodně líbí.

Thajská masáž: Jak to chodí v salónu?

30. srpna 2008 v 0:07 | zuzana |  Masáže
Chtěli byste si dopřát thajskou masáž? Mnozí si představí spíše masáž erotickou, ale ta nemá s klasickými thajskými masážemi nic společného. Zkuste také podlehnout jejich kouzlu. Koneckonců, říká se jim Jóga pro holky-lenošky...
Jóga pro líné - Kořeny thajských masáží sahají 2500 let do historie. Za zakladatele je považován indický doktor Shivago Komarpaj, údajně současník Budhy. Kdo zažil klasickou masáž, představí si, jak jsou silou a hnětením uvolňovány napnuté svaly. Thajská masáž je však spojena spíše s jógou a má podobné relaxační účinky. Stimulace akupresurních bodů, které leží na energetických liniích zvaných seny, pomocí dlaní, palců, chodidel a výjimečně i loktů, kombinovaná s protahovacími cviky vede ke stavu hlubokého uvolnění. Provádí se na měkké podložce na zemi (nejlépe na žíněnce). Ne nadarmo se proto thajské masáži říká jóga pro líné. Pokud se pro ni rozhodnete, opatřete si lehký volný oděv pokud možno z přírodních materiálů, neboť při thajské masáži zůstanete oblečeni.

Udělejte si relaxační víkend!

30. srpna 2008 v 0:02 | zuzana |  Relax
Známe to asi všechny - pracujeme do úmoru, na jídlo ani pořádný spánek není čas. Kolikrát si ani nestačíme všimnout, že týden sotva začal a už zase končí. A jak máme takhle strhané vyrazit v pátek na večírek a být svěží a čilé? Je na čas s tím něco udělat!
Zkuste si vyhradit jeden volný víkend jen samy pro sebe. Věnujte se svému tělu i duši a načerpejte novou energii. Pokud se vám podaří zůstat o jednom víkendu sama - bez partnera či manžela a dětí - pak před sebou máte dva a půl dne. A to je výzva! Domácnost se pro jednou nezblázní. Následující tipy vám poradí, jak se dát dohromady.

Pátek večer: Starejte se o vlasy! I ty nejhezčí vlasy potřebují čas od času víc než jen pravidelné mytí. O pátečním večeru dopřejte vlasům intenzivní pěstící kúru. Po umytí a důkladném spláchnutí naneste regenerační přípravek do vlasů hřebenem se silnými řídkými zuby a dobře pročešte. Dobu působení přípravku dodržujte podle návodu. Pokud máte přeschlé konečky vlasů, vmasírujte do nich špičkami prstů olivový olej, případně olej z pšeničných klíčků.

Jezte jablka - budete štíhlejší!

29. srpna 2008 v 23:56 | zuzana |  Štíhlá linie
Jablka
jsou fajn, máme je rády ve štrúdlu nebo v zemlbábě… Ale napadlo vás, že díky nim může být obvod vašeho pasu menší? Zkustenaši jablkovou dietu a všechny ženy na pláži umřou závistí při pohledu na vaše ploché bříško!
Zeštíhlí…
Dieta trvá pět dní a spočívá v konzumaci jablek, ke kterým postupně přidáváte další potraviny. Neměla byste ji držet déle, přece jen je poměrně jednostranná! I když samozřejmě existuje nepřeberné množství různých druhů jablek, ze kterých si můžete jídelníček nakombinovat. Jablka by měla především odbourat tuky na břiše a zúžit váš pas.

Líčení na letní párty

29. srpna 2008 v 23:49 | zuzana |  Celý obličej
Letní období je pro mnoho z nás obdobím večírků - a přiznejme si, je snad něco lepšího než párty venku na pláži, u vody, na louce nebo u ohně? Naše pleť však při nich neskutečně trpí. Jak tedy zvolit tu nejlepší kombinaci lehkého a přitom večerního líčení?
Podklad a make-up.
Při večírcích se naše pleť většinou dost potí, nepřispívá jí ani zakouřené prostředí. Důležité je proto zvolit správný make-up a podkladový krém. Pokud to opravdu není nutné, make-upu se vyvarujte. Jako náhražku použijte třeba lehký podkladový (tónovací) krém nebo bronzery. Z make-upů volte ty s lehčí texturou. Po večírku se nezapomeňte ihned odlíčit a nenechávat to na další den, pokud nechcete mít pleť plnou zarudlých pupínků.

Zamaskujte svou únavu

29. srpna 2008 v 23:43 | zuzana |  Celý obličej
Vaše pleť je mrtvolně bledá, kruhy pod očima jsou doprovázené napuchlými váčky a po tváři se vám vyskytují červené skvrnky. V tomto případě je make-up na místě, ale jak tohle všechno zamaskovat a přitom působit svěže a odpočatě?
Co raději vynechejte
Při líčení mějte na paměti, že tmavé tóny jsou pro vás v tomto případě tabu. Ty jen podtrhují vaši únavu. I když vám kouřové stíny výjimečně sluší, tentokrát byste s nimi vypadala asi jako zombie. Vybírejte z barev perleťových a světlých, které vaši pleť prozáří. Před líčením se opláchněte ledovou vodou, abyste stimulovala krevní oběh ve tváři. Použít můžete i nějaký speciální rozzařující podkladový krém

4 záchrany pro pleť v létě

29. srpna 2008 v 23:39 | zuzana |  Péče o pleť
V létě je třeba vaší pleti věnovat maximální pozornost. Více se mastí, ale zároveň je vystavována slunečním paprskům, které ji vysušují, stejně tak jako časté koupání. Jak tedy zvládnout tyto protichůdné jevy? Máme pro vás několik záchran.
Záchrana č. 1: Voda ve spreji
V letním období se vaše pleť více mastí a díky tomu se vám může zvýšit počet pupínků. Pokud nosíte ofinu, víte sama dobře, že po prvním letním dni máte na čele samé »hrbolky«. Abyste se tomu vyhnula, noste s sebou vždy vodu ve spreji. Když pocítíte, že se vaše pokožka více potí, jednoduše si ji poprašte minerálkou ve spreji a utřete papírovým kapesníčkem.

Už žádné opary – zlikvidujte je!

29. srpna 2008 v 23:37 | zuzana |  Rty
Všechny chceme hebké a zdravé rty, abychom se mohly bezstarostně usmívat a věděly, že náš úsměv je krásný.
Popraskané rty
Na dehydratované a popraskané rty platí balzámy na rty. Musíte je však používat pravidelně. Nejméně dvakrát denně - ráno a večer. Nejlepší je mít tyčinku neustále u sebe a vždy, když budete cítit pnutí v pokožce rtů, tyčinku použijte. A když jsou rty opravdu hodně zanedbané? Masírujte je pár minut kartáčkem na rty, odstraníte tak přebytečné kožní buňky. Potom natřete rty včelím medem a nechte ho působit asi deset minut. Rty budou vyživené a jemné. Nakonec znovu použijte balzám.

6 pravidel pro nádhernou pleť

29. srpna 2008 v 23:35 | zuzana |  Péče o pleť
Otravné pupínky už máte za sebou a vrásky vás ještě nedostihly? To neznamená, že se o pleť můžete přestat starat! A starat se, to skutečně neznamená promáznout ji jednou denně krémem...
Rozdíl mezi nijakou a skutečně pěknou pletí lpí ve zdánlivých maličkostech. Když je nebudete zanedbávat, nenápadně se vyloupnete v krásnou bytost a ještě zainvestujete do budoucna.
Spěte sladce!
Alespoň osmihodinový spánek denně je určitě navýsost příjemný úkol. Zalehněte tedy brzy, vyspěte se do růžova a vaše pleť se vám okamžitě odvděčí perfektní formou. Klíčem k hladké a vypnuté kůži je totiž regenerace! Pro ještě lepší efekt si pořiďte saténové povlečení - neustálé otírání o hrubý, třeba krepový nebo froté potah totiž vaši pleť nesmírně vyčerpává.

Krásné líčení pro jarní a letní typ

29. srpna 2008 v 23:33 | zuzana |  Celý obličej
Líčíte se několik let pořád stejně? A jste si jistá, že váš make-up, rtěnka, stíny ladí dohromady? Jestli ne, tak vám poradíme, jaké barvy jsou pro vás stvořené a čemu byste se měla naopak vyhnout… Je tady jaro a léto!
Jarní typ - jak vypadá?
Rozhodně křehce a něžně. Pleť je průsvitná se světlebéžovým podtónem a na tvářích broskvová červeň. Proto tomuto typu nejlépe sednou svěží teplé tóny a potrhnout tak půvab. Nejsou nijak zvlášť výrazné, aby zbytečně neoslňovaly ostrým dojmem. Vlasy mají tyto ženy blonďaté, medově plavé. Rovněž oči jsou světlé - modré, šedomodré, zlatohnědé. Pokud byste tedy měla vybírat rtěnku, sáhněte po lososově růžové, světle oranžové, korálové. Používejte pastelové tóny. Vyhněte s naopak tmavě hnědým rtěnkám a sytě červeným. Způsobila byste naprostý šok!

Dlouhé řasy: Okouzlete pány tvorstva!

29. srpna 2008 v 23:30 | zuzana |  Řasy a obočí
Mít pohled laně by chtěla snad každá z nás, ale velké a hluboké oči každé z nás příroda nenadělila. Můžeme si však pomoci. Řasy jsou tím klíčem k hlubšímu a smyslnějšímu pohledu.
Dopřejte si kvalitu
Základem správné péče o řasy je kvalitní řasenka. V dnešní době už řasenky obsahují mnoho vyživujících a ochranných prvků. Nebuďte tedy na své řasy ras a pořiďte jim klidně něco dražšího, ale kvalitního. Pokud se řasenka začíná drolit, žmolkovatět nebo vysychat, je lepší pořídit si novou. Jestli jste spíš zastáncem přírodního vzhledu, je dobré koupit si aspoň čirou řasenku, která řasy ochrání a vyživí.

Opar: Jak jej sprovodit z vašich rtů?

29. srpna 2008 v 23:26 | zuzana |  Rty
Někdo má holt tu smůlu, že jak se říká, na opary trpí. Zbavit se nepříjemného svědění a pálení je často nadlidský úkol. Jak proti virovým potvorám bojovat?
Pokud vám na rtu opar »vyskočí«, většinou si to vysvětlujete tím, že jste se napila z cizí skleničky, že jste ve stresu… Jenže za vaše problémy může slabý imunitní systém, navíc virem tzv. oparu prostého je nakaženo už od dětství 70 % lidí. Ano, tato potvora je dlouho schovaná v nervových buňkách, než na vaše rtíky zaútočí. Většinou vás napadne ve chvíli, kdy je vaše tělo oslabené, po nadměrném slunění a v době, kdy vám chybí vitamíny. Nemusí rozhodně napadnout jen ret, ale také oblast okolo očí, hýždě nebo genitálie - v takovém případě si možná delší dobu nezasexujete.

Zamaskujte dokonale své nedokonalosti!

29. srpna 2008 v 23:22 | zuzana |  Péče o pleť
Dnešním trendem je přirozený vzhled. Zapomeňte tedy na vrstvu make-upu, která je přepudrovaná. Lepší je vybrat si mezi make-upem a pudrem. A kdy je lepší používat jednu z těchto věcí? Poradíme vám!
Přirozený vzhled? S pudrem!
Pokud máte pleť bez velkých nedokonalostí, jen se občas maličko »lesknete«, je pro vás vhodnější používat jen pudr. Zmatní vám obličej a přitom bude váš look stále přirozený. Můžete ho nosit všude s sebou a občas se upravit na toaletě. Když používáte pudr, váš obličej nebude v žádném případě vypadat jako maska a také se nemusíte bát barevných fleků po tváři.

Jak na ucpané póry?

29. srpna 2008 v 23:18 | zuzana |  Péče o pleť
Možná se pořád divíte, proč máte tak špatnou pleť a proč už máte zase ve tváři pupínky. Jste si ale jista, že se o svůj obličej dobře staráte?
Je to jednoduché, jestliže máte neustále rozšířené póry a vaše pleť se zanáší, můžete příčiny vidět hned na několika »místech«. V důsledku nezdravé stravy, špatného čištění a v neposlední řadě používaní špatných kosmetických přípravků, může docházet k tvorbě černých teček ve vašem obličeji. Nadměrné množství tuků navíc přispívá k tomu, že se vám pleť mastí a leskne. Tuk, kterého má pokožka přebytek, pak vaše póry ucpává a rozšiřuje je.

Za problémy s pletí vězí neznalost

29. srpna 2008 v 23:16 | zuzana |  Péče o pleť
Už se vám to zřejmě stalo. Navštívili jste kosmetické studio a první, na co se vás kosmetička zeptala, byla otázka - jaký máte typ pleti? Možná jste nevěděli a museli jste si nechat poradit…
Jenže ani ta sebelepší kosmetička, která vás vidí poprvé v životě, nezná vaši pleť tak dokonale jako vy. Zkuste si tedy určit svůj typ pleti sami.
Podle čeho se určují?
Abyste mohli správně o svoji pleť pečovat, měli byste znát svůj typ pleti. Tento termín vychází ze dvou základních hledisek: tedy z prvního - kolik produkuje vaše pleť mazu + z druhého - ve kterých částech obličeje je jeho produkce nejvyšší. Podle toho bylo stanoveno základní rozdělení do skupin: pleť normální, mastná a suchá, navíc ještě hovoříme o pleti smíšené a problematické.