NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Herečky

Norkys Batista

27. dubna 2008 v 23:30 | zuzana
herečka, modelka, politička
Datum narození:
30.08. 1977
Místo narození:Caracas, Venezuela
Znamení:Panna
Životopis:
Norkys Batista svou kariéru začala jako modelka již před 8 lety. Jednoho dne se jí náhodou její kamarád, majitel modelingové agentury, jestli by nechtěla zkusit udělat casting na reklamu. A ona řekla, že ano, udělala ho a vyhrála. Tak začíná její příběh.
Norkys vypráví:
Pak jsem účinkovala v hodně reklamách a taky na přehlídkách. Byli to třeba reklamy na různé značky telefonů, aut, atd. Během těchto let jsem také studovala obor Správu podniků, ale také jsem musela cestovat do USA, protože jsem tam měla nabídky jako modelka. Když jsem se vrátila, začala jsem studovat Reklamu a obchod na univerzitě Simóna Rodrígueze, to mne bavilo. Pak jsem v roce 1999 zkusila štěstí na Miss Venezuela. Musím vám povědět, že během mé kariéry modelky jsem také pracovala v pořadu La gente de la maňana (pozn.ranní show) jako modelka-křoví s Nelsonem Bustamentem. Bylo ta na kanálu RCTV.
Pak jsem s ním znovu pracovala v Atrévete a v Soñar cuando apenas comenzaba. Také jsem účinkovala jako modelka-křoví v loterii Triple Gordo.
Jako všechny holčičky jsem snila o účasti na Miss Venezuela. Stala jsem se první vicemiss, z čeho jsem měla velkou radost. Stala jsem se také Miss úsměv a Miss foto. Po tomto finále jsem byla na dalších 4 mezinárodních soutěžích, mezi nimi byly El Reinado Internacional del Café, kde jsem vyhrála šerpu za nejhezčí tvář a disciplínu za přípravu nejlepší kávy. Pak jsem byla na Punta del Este v Uruguayi, kde jsem vyhrála Miss Atlántico. Také jsem se zúčastnila Miss Latina a Miss Mesoamérica v Houstonu.
To nejdůležitější čemu jsem se na Miss naučila, byla tolerance. Poznala jsem různé lidi, někteří byli egoisté, závistivci, a zlomyslní. Vždy jsem se snažila zůstat sama sebou, byla jsem velmi nesmělá, ale teď už nejsem.
Měla jsem dvouletou smlouvu s jiným kanálem, ale mou prioritou byla v té době kariéra mezinárodní modelky.Přesto jsem se nikdy nevzdala myšlenky na to, že bych se stala herečkou. A to proto, že tuhle kariéru jsem viděla jako trvalejší, může přetrvat déle. Kariéra modelky je prchavá a pak tě v jistém věku chtějí jen jako mladou maminku a tak.
Její začátek na RCTV
Sen stát se herečkou se mi velmi brzy splnil. RCTV mi nabídlo roli Desirée v Juaně la virgen. Pomohlo mi hodně lidí, mezi nimi i José Simón Escalona, María Eugenia Marrero, Jhonny Pulido, Hernando Farías. Byla to pro mne výzva a chtěla jsem dokázat, že budu mít úspěch. Desirée byla velmi zlá žena a bylo pro mne těžké se s ní identifikovat. Díkybohu, že diváci byli velmi spokojení. Jsem velmi šťastná žena.
Po jejím skvělém debutu ji RCTV nabídla roli Chiqui Lorenz v telenovele Mi gorda bella, proslulé topmodelky, která bojuje o lásku Oresta (Juan Pablo Raba). Její soupeřkou nebyl nikdo jiný než tlusťoška, která nakonec vyhrála.
Chiqui mi dala šnaci ukázat lidem, že jsem všestranná herečka. Byla to výzva a ty komentáře, které jsem dostávala byly hodně povzbuzující.
Pak přišla hlavní role v Estrambotice, v telenovele Martina Hahna, kde jsem dostala příležitost zahrát si trojroli: Anastaciu, Alexandru a Catalinu, trojici mladých krásných sester.
Fyzicky jsou sice identické, ale ve svém způsobu života jsou absolutně rozdílné.
Hrála Anu Jesús Amaral v telenovele Amor a palos.Ana Jesús je bojovná žena, feministka, studentka práv, které se po seznámení s láskou jejího života změní celý její dosavadní život.
Nyní hraje ve filmu 13 sekund (13 Segundos) a Pane prezidente (Sr. Presidente, El).
Důvěrně
Mám ráda pláž.
To první, co vidím na muži je jeho srdce, i když ho vlastně nemůžu vidět…ale cítím ho.
Můj ideální muž musí být inteligentní, musí spolupracovat, být věrný, velmi laskavý a velmi chápavý.
Tajemství stabilního vztahu je podle mne důvěra a komunikace.
Jsem velký snílek a jsem podnikavá. Jsem upřímná, ale nevím, jestli tohle není chyba. Také jsem velmi impulsivní.
Moje oblíbené jídlo je kreolský pabellón.
Mám fóbii z hadů a švábů.
Mé tajemství krásy: Nejdu spát aniž bych si neumyla pokožku.
Část, která se mi nejvíce líbí na mém těle jsou prsa a nelíbí se mi má lýtka.
Nepovažuju se za sexbombu, ale ano jsem sexy žena.
Jednou mne nabídli fotit do Playboye, ale nechtěla jsem se stát součástí této vulgarity.
Je vdaná s Leonardem ''láskou svého života'', jak o něm říká.
Studovala podnikovou administrativu a univerzitu Simona Rodrigueze. Hrála např. v telenovelách Má tlustá Valentána, Juanin zazrak ,Divoška Anastázie. Její přezdívka je Nokrys. Jako modelka hodně cestovala do USA, kde fotila a účastnila se módních přehlídek. Porodila syna který se jmenuje Sebastian Luttinger Batista (nar. 20. ledna 2006)
Filmografie:
2007 Pane prezidente (Sr. Presidente, El) ...Fedina
2007 13 sekund (13 Segundos) ...Caridad
2005 Krutá láska (Amor a Palos) ...Ana Jesus de Amaral
2004 Bláznivá Anastasie (Estrambótica Anastasia) ...
2002 Má tlustá Valentýna (Mi gorda bella) ...Chiquinquirá Lorenz Rivero
2002 Juanin zazrak (Juana la virgen) ...Desirée de Rojas

Jenna Dewan

24. dubna 2008 v 21:13 | zuzana
herečka
Datum narození:
03.12. 1980
Místo narození:Hartford, Connecticut, USA
Znamení:Střelec
Životopis:
Jenna Dewanová pochází z Hartfordu, Connecticut, a vyrůstala v Grapevine, Texas. Již v pěti letech začala s tancováním, studovala balet a moderní tanec. Jako teenager si tvrdě prosazovala svoji taneční kariéru, vyhrála několik školních přeborů a ocenění. Úspěšně absolvovala Grapevinskou Střední školu (Grapevine High School) a poté začala studovat na Univerzitě v Jižní Kalifornii. Jednoho dne objevil Jennu taneční agent a tak se dostala příležitost tančit v hudebních videoklipech s takovými umělci jakými jsou např. Mandy Mooreová a Tony Braxtonová.
Byla obsazena do videí např. Justina Timberlaka nebo Janet Jacksonové nazvaného Doesn't Really Matter a poté jí bylo nabídnuto turné s Janet, což ji donutilo opustit studia na univerzitě a věnovat se tanci profesionálně. Turné Janet Jackson však nebylo její jediné. Na turné Jenna vyjela i s tehdejší hvězdou Rickym Martinem. Svůj filmový debut realizovala snímkem Waterborne (2005, r. Ben Rekhi) a poté si zahrála v hororovém filmu Tamara (2005, r. Jeremy Haft). Následující rok se objevila ve filmu Tančím, abych žil (Take the Lead, 2006, r. Liz Friedlander) s Antonio Banderasem a ve filmu Let's Dance po boku Channinga Tatuma.
Filmografie:
2006 Tančím abych žil (Take the Lead) ...Sasha
2006 Let's Dance (Step up) ...Nora
2005 Tamara ...Tamara Riley
2005 Waterborne ...Devi

Alexis Bledel

28. prosince 2007 v 1:15 | zuzana
Herečka, Modelka
Datum narození: 16.09.1981
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení:
Panna
Životopis:
Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka. Alexis Bledel jako 16ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.
Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihned vyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: " Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout uz 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis Bledel nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou. Ke konci června 2006 se po 3 a půl leté známosti rozešla s Milem Ventimigliem. Bohužel se už dohromady nedali.Na začátku února to Milo potvrdil.
Filmografie:
2006 I'm Reed Fish ...Kate Peterson
2005 Sestersvo putovních kalhot (Sisterhood of the Traveling Pants, The) ...Lena
2005 Sin City - město hříchu (Sin City) ...Becky
2005 Orphan King, The ...Dylan
2004 DysEnchanted ...Goldilocks
2004 Bride & Prejudice ...Georgina "Georgie" Darcy
2002 Tajemství nesmrtelných (Tuck Everlasting) ...Winifred 'Winnie' Foster

Hayden Panettiere

28. prosince 2007 v 1:14 | zuzana
herečka
Datum narození:21.08.1989
Místo narození:Palisades, New York, USA
Znamení: Lev
Životopis:
Hayden Panettiere se narodila 21. srpna 1989 v Palisades ve státě New York jako Hayden Leslie Panettiere. Občas používá přezdívku Mushroom. Teď bydlí se svými rodiči Lesley, Skipem, mladším bratrem Jansenem a domácími zvířaty v New Yorku. Díky své matce "odstartovala kariéru" již ve věku 11 měsíců na castingu k seriálu Life To Live. Od té doby si již zahrála v mnoha TV seriálech a filmech. Mezi její koníčky patří zpěv, tanec, gymnastika, plavání, jízda na koni a hraní na klavír. Zahrála si např. ve filmech Princezna ledu nebo Rychlý stripes.
Filmografie:
2006 Bravo Girls: Všechno nebo nic (Bring It On: All or Nothing) ...Britney Allen 2005 Princezna Ledu ,Rychlý Stripes, Život s Helenou

Michelle Trachtenberg

28. prosince 2007 v 1:12 | zuzana

herečka

Datum narození:11.10.1985
Místo narození:New York, New York, USA
Znamení: Váhy
Filmografie:
2006 Černé vánoce (Black Christmas) ...Melissa Kitt
2005 Princezna ledu (Ice Princess) ...Casey Carlyle
2004 Mysterious Skin ...Wendy
2000 Father's Choice, A ...Kelly McClain
2000 Can't Be Heaven ...Julie
1999 Inspektor Gadget (Inspector Gadget) ...Penny
1998 Richie Rich's Christmas Wish ...Gloria
1997 Meego ...Maggie Parker
1996 Harriet the Spy ...Harriet M. Welsch
1996 Christmas in My Hometown ...Noelle Murphy
1993 Adventures of Pete & Pete, The ...Nona Mecklenberg (1994-1996)
1970 All My Children ...Lilly Benton Montgomery #1 (1993-1996)

Sopihia Myles

28. prosince 2007 v 1:12 | zuzana
herečka
Datum narození:
18.03.1980

Místo narození:Londýn, Anglie
Znamení:Ryby
Životopis:
Zahrála si roli Susan ve filmu Mansfieldské sídlo (Mansfield Park, režie P. Rozema, 1999). S Kate Beckinsale a Michaelem Sheenem se objevila v gotickém futuristickém thrilleru Underworld (Underworld, režie L. Wiseman, 2003). Roku 2006 ztvárnila roli krásné Isoldy, tajemné irské dívky v romantickém dramatu Tristan a Isolda (režie Kevin Reynolds)
Filmografie:
2006 Tristan a Isolda (Tristan & Isolde) ...Isolda

Megan Fox

28. prosince 2007 v 1:11 | zuzana
Herečka
Datum narození:16.5.1986
Místo narození:Tennessee,USA
Znamení:Býk
Filmografie: 2004 Zpověď královny střední školy .... Carla

Lacey Chabert

28. prosince 2007 v 1:10 | zuzana


Herečka
Datum narození:30.91982
Místo narození:Purvis, Mississippi, USA
Znamení:Váhy

Životopis
Celým jménem Lacey Nicole Chabert začala hrát začala již ve svých pěti letech. Malá Lacye dostala roli Claudie Salinger na televizní stanici Fox v dramatickém seriálu ,,Party of Five" (1994-2000),což byl příběh pěti sourozenců,kteří museli čelil překážkám osudu,když jim zemřeli rodiče. Jako sobecká, tvrdohlavá, zato však hudebně nadaná malá sestra podala v seriálu výtečný výkon. Díky rolím v různých seriálech Lacey pomalu stoupala nahoru.
Po maturitě přestala hrát vedlejší seriálové role a pustila se spíše do prostoru pro hvězdy. V roce 1993 hrála Baby June po boku Bette Midler´s Mama Rose v televizním filmu ,,Gypsy". Dva roky také hrála hlavní roli mladé Cossetty v muzikálu ,,Bídníci" na Brodwayi a v roce 1991 byla finalistkou soutěže ,,Star Search 91" v kategorii vokalistka roku.
Svůj hudební talent využila při dabování a hlavně pro zpívání Anastasie ve stejnojmenném filmu z roku 1997. Na stříbrné plátno se dostala o rok později, kdy si zahrála Penny Robinson ve filmu Ztraceni ve vesmíru. Po ukončení jejího působení v seriálu ,,Party of Five" jí bylo vidět v několika menších rolích, například ve filmech Bulšit, Drsná škola a Bláznivá školka.
V roce 2004, sexy 21-letá Lacey ohromila diváky rolí Gretcher Weiners v komedii Protivný sprostý holky.Díky jejímu pěknému hlasu dostávala Lacey práci jako dabérka. Její charismatický hlas jsme mohli slyšet v animované pohádce Babes in Toyland...

Filmografie:
2009 -  The Lost role: Jane
2007 -  A New Wave role: Julie
2006 -  Černé vánoce (Black Christmas) role: Dana
2005 -  Divoká noc (Dirty Deeds) role: Meg Cummings
2004 -  Protivný sprostý holky (Mean Girls) role: Gretchen Wieners
2004 -  Stíny strachu (Shadow of Fear) role: Allison Henderson
2003 -  Bláznivá školka (Daddy Day Care) role: Jenny
2003 -  Lumpíci v divočině (Rugrats Go Wild!) role: Eliza Thornberry 
2002 -  Domácí hvězda (Hometown Legend) role: Rachel Sawyer
2002 -  Pronásledovaná (Scoundrel's Wife, The) role: Florida Picou
2002 -  Thornberryovi na cestách (Wild Thornberrys Movie, The) role: Eliza Thornberry 
2001 -  Bulšit (Not Another Teen Movie) role: Amanda Becker
2001 -  Drsná škola (Tart) role: Eloise Logan
1999 -  Americký ocásek 4 - Záhadná příšera (American Tail: The Mystery of the Night Monster, An) role: Tanya Mousekewitz 
1999 -  Griffinovi (Family Guy) role: Meg Griffin 
1999 -  Veselé Vánoce (We Wish You a Merry Christmas) role: Cindy 
1998 -  "The Wild Thornberrys" role: Eliza Thornberry / ... 
1998 -  Lví král 2: Simbův příběh (Lion King II: Simba's Pride, The) role: Young Vitani 
1998 -  Ztraceni ve vesmíru (Lost in Space) role: Penny Robinson
1997 -  Anastázie (Anastasia) role: Young Anastasia 
1996 -  Arnoldovy patálie (Hey Arnold!) role: Ruth P. McDougal 

12349


12347
12348
12350
12351
12352

Arielle Kebbel

28. prosince 2007 v 1:08 | zuzana
Herečka
Datum narození:19.2.1985
Místo narození:Winter Park, Florida, USA
Znamení:Vodnář

Životopis
Arielle Kebbel sice není tak známá,ale má za sebou spoustu známých filmů a seriálu,mezi které také patří Prci prci prcičky: na táboře,kde si zahrála jednu z hlavních postav Elise a nebo její další známější role byla v seriálu Gilmorova Děvčata,kdy vystupovala jako manželka Deana Forestra (Jared Padalecki) Lindsay.Mezi její další filmy patří např. Buď v klidu.


Filmografie:
2009 -  Příběh dvou sester (The Uninvited) role: Alex
2006 -  Mořská panna (Aquamarine) role: Cecilia Banks
2006 -  Smrtící nenávi2t (Grudge 2, The) role: Allison
2006 -  John Tucker musí zemřít (John Tucker Must Die) role: Carrie
2005 -  Prci, prci, prcičky: Na táboře (American Pie Presents Band Camp) role: Elyse
2005 -  Buď v klidu (Be Cool) role: Robin
2005 -  Divoká noc (Dirty Deeds) role: Alison
2005 -  Mladej a ja (Kid & I, The) role: Arielle
2004 -  Road Trip role: Kat
2004 -  Soul Plane role: Heather Hunkee
2000 -  Gilmorova děvčata (Gilmore Girls) role: Lindsay Forester / ... Arielle Kebbel

12307
12308
12309
12310
12311

Kathleen Robertson

28. prosince 2007 v 1:08 | zuzana


Povolání: Herečka
Datum narození: 8. 07. 1973
Místo narození: Hamilton, Ontario, Kanada
Znamení: Rak  
Výška: 163 cm

Filmografie
2007 -  Tin man (Tin Man) role: Azkadellia 
2004 -  Pod kontrolou (Kontroll) role: Eden Ross
2003 -  I Love Your Work role: Swoop Journalist
2003 -  Tápání v temnotách (In the Dark) role: Rachel Speller
2001 -  Jmenuji se Sam (I Am Sam) role: Big Boy Waitress
2001 -  Scary Movie 2 role: Theo
2001 -  Sex instruktor (Speaking of Sex) role: Grace
2000 -  Krasavice (Beautiful) role: Wanda Love, Miss Tennessee
1999 -  Čtyři do trojky (Splendor) role: Veronica
1998 -  Samotáři v New Yorku (Dog Park) role: Cheryl
1997 -  Zkurvená nuda (Nowhere) role: Lucifer
1992 -  Černá smrt (Quiet Killer) role: Sara Dobbs
1990 -  Beverly Hills, 90210 role: Clare Arnold 


12300
12301
12302
12303
12304
12305
12306

Victoria Silvstedt

28. prosince 2007 v 1:07 | zuzana
Herečka, modelka
Datum narození:19.9.1974
Místo narození:Skelleftehamn,Sweden
Znamení: Panna
Filmografie: 2002 Plnou parou vzad! ...Inga
Victoria Silvstedt Wallpaper
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria SilvstedtVictoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt

Roselyn Sanchez

28. prosince 2007 v 1:05 | zuzana
Herečka
Datum narození:2.4.1973
Místo narození:San Juan,Puerto Rico
Znamení: Beran


Životopis
Roselyn se narodila 2. dubna roku 1973 v San Juan v Portoricu. Půvabná portoričanka zahájila svojí kariéru v seriálu Nash Bridges, Kojak a dále ji můžete znát z filmů Křižovatka smrti 2 nebo Plnou parou vzad. Její nejznámější roli bezesporu tvoří Elena Delgado z amerického seriálu od Společnosti CBS - Beze stopy.


Filmografie:

2007 -  Plán hry (The Game Plan) role: Monique Vasquez
2006 -  Yellow role: Amaryllis Campos
2005 -  "Kojak" role: ADA Carmen Warrick 
2005 -  Mimo zákon (Edison) role: Maria
2005 -  Kojak role: ADA Carmen Warrick
2005 -  Zpátky do školy (Underclassman) role: Karen Lopez
2003 -  Zelené peklo (Basic) role: Nunez
2003 -  Všechny chtějí Papiho (Chasing Papi) role: Lorena
2002 -  Plnou parou vzad! (Boat Trip) role: Gabriella
2002 -  Beze stopy (Without a Trace) role: Elena Delgado 
2001 -  Křižovatka smrti 2 (Rush Hour 2) role: Isabella Molina
1999 -  Blázniví únosci (Held Up) role: Trina


12297
12298
12299

Helen Hunt

28. prosince 2007 v 1:03 | zuzana
12167
Herečka
Datum narození:15.06.1963
Místo narození:Los Angeles, California, USA
Znamení: Blíženci

Gwyneth Paltrow

28. prosince 2007 v 1:02 | zuzana

Herečka

Datum narození:28.09.1973
Místo narození:Los Angeles, California, USA
Znamení: Váhy

Ashley Judd

28. prosince 2007 v 1:01 | zuzana
12132
Herečka
Datum narození:19.04.1968
Místo narození:Los Angeles, California, USA
Znamení:Beran


Životopis:
Dcera country-music superstar Naomi Judd. Svobodná matka která se o Ashley starala ji a její setru (Wynonna Judd) podporovala, aby si sehnaly vedlejší práci v Californii a Kentucky. Pendlovala mezi dvěma státy a navštěvovala 12 různých škol, často žila v chudé odlehlé čtvrti v Kentucky. Bez vedlejšího zdroje zábavy Judd četla knihy a rozveselovala se předstíráním různých povah, zatímco její matka a sestra zpívaly. Jejich zpívání se nakonec vyplatilo, Naomi a Wynonna Judd se vrátily zpět do podvědomí country-music. Rodinu konečně opustila špatná finanční situace a začalo se jím vést lépe.
Judd odešla studovat University of Kentucky. Na universitě studovala francouzštinu, zabývala se antropologií, historií umění a samozřejmě herectvím. Roku 1990 ji absolvovala v oboru francouzština a přestěhovala se do Los Angeles, kde si pronajala domek v Malibu. Zde žila sama jen se dvěmi kočkami, obklopená množstvím knih a chodila na lekce herectví do Playhouse West.
V roce 1991 se poprvé objevila v televizním seriálu "Star Trek: The Next Generation". Začala se objevovat ve více televizních rolích jako dcera Swoosie Kurtz's v televizním seriálu "Sisters", kde působila do roku 1994. V roce 1992 měla svůj první filmový debut malou rolí v akční komedii "Kuffs". Nejprve měla mít větší roli, ale odmítla ji když se dozvěděla o scéně, kde by byla obnažená.
Její první hlavní role byla v hitovém nezávislém filmu "Ruby in Paradise" (1993). Přijímala značné uznání za její rafinovanou a realisticky vylíčenou roli. Další chválu získala za drama "Smoke" (1995), ve kterém hrála těhotnou drogově závislou dívku.
Ten stejný rok se také objevila v často vychvalovaném filmu Nelítostný souboj "Heat". Potom si zahrála s Mirou Sorvino v televizním filmu Norma, Jean a Marilin "Norma Jean & Marilyn". Následující velká role jako Matthew McConaugheyeho žena v adaptaci Johna Grishamse Čas zabíjet "A Time to Kill" se Sandrou Bullock a propadákovém kriminálním filmu Propast "Normal Life". Judd si také zahrála hlavní roli ve filmu Sběratel polibků "Kiss the Girls". O filmu se psali smíšené recenze, ale nakonec měl slušný ohlas. Judd obsadila další hlavní roli po následující rok v dobře přijatém dramatu "Simon Birch" (1998)
Judd si v roce 2000 zahrála kamarádku 17 leté (Natalie Portman) v komedii Jdi za svým srdcem "Where the Heart Is". Následující rok si zahrála v romantické komedii Animální přitažlivost "Someone Like You", za kterou údajně obdržela honorář 4 milióny dolarů.
Judd žije v 100 let staré farmě v Tennessee, blízko matky Naomi a sestry Wynonny. V dubnu 2000 Judd oznámila zasnoubení s Dario Franchitti, skotský závodník. Svatba proběhla ve skotsku v prosinci 2001.


Filmografie:
2010 Tooth Fairy
2009 Crossing Over role: Denise Frankel
2008 Helen role: Helen
2004 De-lovely (De-Lovely) role: Linda Porter
2004 Catwoman - kočičí žena/Patience Price
2003 The Husband I Bought
2003 Blackout - Jessica
2002 Frida /Frida/ - Tina Modotti
2002 Podivná tajemství /Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood/ - Younger Vivi
2002 High Crimes - Claire Kubik
2001 Animální přitažlivost /Someone Like You/ - Jane Goodale
2001 The 73rd Annual Academy Awards (TV) - sama sebe
2000 The Ryan Interview (TV) - Fredricka Rose
2000 Jdi za svým srdcem /Where the Heart Is/ - Lexie Coop
1999 Our Friend, Martin (video, hlas) - Mrs. Dale
1999 Dvojí obvinění /Double Jeopardy/ - Elizabeth 'Libby/Lib' Parsons
1999 Maska smrti /Eye of the Beholder/ - Joanna Eris
1998 Junket Whore - sama sebe
1998 Simon Birch /Simon Birch/ - Rebecca Wenteworth
1997 Sběratel polibků /Kiss the Girls/ - Dr. Kate McTiernan
1997 Kobylky /The Locusts/ - Kitty
1996 Propast /Normal Life/ - Pam Anderson
1996 Čas zabíjet /A Time to Kill/ - Carla Brigance
1996 Norma, Jean a Marilin /Norma Jean & Marilyn/ (TV) - Norma Jean Dougherty
1995 The Passion of Darkly Noon - Callie
1995 Nelítostný souboj /Heat/ - Charlene Shiherlis
1995 Smoke - Felicity
1995 Naomi & Wynonna: Love Can Build a Bridge (TV) - vypravěčka
1994 Natural Born Killers (scína vystřižena) - Grace Mulberry
1993 Ruby in Paradise - Ruby Lee Gissing
1992 Till Death Us Do Part (TV) - Gwen Fox
1992 Kuffs - manželka majitele obchodu s barvami
1991-1994 Sisters (TV seriál) - Reed Lyn Halsey Philby
1994 The Judds Farewell Concert (TV) - sama sebe
1991 Star Trek: The Next Generation - podporučík Robin Lefler v epizodě:
"The Game"
1991 Star Trek: The Next Generation - podporučík Robin Lefler"Darmok"

Kontakt:C/O William Morris Agency
151 El Camino Drive
Beverly Hills, CA 90212
USA

12133
12134
12135
12136
12137
12138
12139
12140
12141

Winona Ryder

28. prosince 2007 v 0:59 | zuzana
12121
Herečka
Datum narození:29.10.1971
Místo narození:Winona, Minnesota, USA
Znamení: Štír

Životopis:Winona vyrůstala v severní Kalifornii, když jí bylo deset celá rodina se přestěhovala do Petalumy po dlouhodobé šikaně od spolužáků. V 11-ti letech se stala členem "American Conservatory Theatre" (divadelní konservatoř), brzy poté se pokusila v konkursu o filmovou roli dcery Jona Voightse v "Desert Bloom", ale neúspěšně. Svou první debutovou roli získala ve 14-ti letech ve filmu "Lucas" (1986).

Příchod popularity po jejím vystoupením sebevražedné teenagerky v černé komedii "Beetlejuice" (1988), ji velmi rychle zajistilo pozici jedné z nejvíce pravidelně obsazované herečkou v Hollywoodu. Winona pokračovala v hraní několika neobvyklých rolí, například "Heathers"(1989), "Great Balls of Fire"(1989) (ve kterém si zahrála s Jerry Lee Lewisem, prvním manželem), "Edward Scissorhands"(1990), a "Mermaids"(1990).

Na počátku devadesátých let přešla Winona z tenagerských rolí na role vyžadující větší vyspělost. Nejprve v roli řidičky taxi ve filmu "Night on Earth" (1991) a posléze ve filmové adaptaci Stokerova románu Dracula,

V roli milenky Antonia Banderase si zahrála ve filmu "The House of the Spirits". Ještě větší úspěch přišel v milostném dramatu Martina Scorseseho Věk nevinnosti "The Age of Innocence" (1993) . Film z prostředí New Yorku 1871,ve věku přísných konvencí a rituálu se pokusili porušit zavedená pravidla. V tomto filmu si zahrála spolu s Danielem Day-Lewisem a Michelle Pfeifferovou. Za tuto roli byla Winona nominována na Oskara v kategorii nejlepší herečka hrající vedlejší roli.

Druhou nominaci na Oskara tentokráte pro nejlepší herečku získala v následujícím roce za její zpodobení Jo March ve filmu Malé ženy "Little Women" (1994). Film ze šedesátých let devatenáctého století. Ve stejný rok herečka získala naprosto odlišnou roli v "Reality Bites"(1994) ve kterém si zahrála Lelainu Pierce. Podobnou roli získala také v "How to Make an American Quilt" (1995).

Následující role ve velice očekávaném a recenzovaném Vetřelec: Vzkříšení "Alien Resurrection" (1997). V dalším pro Winonu zlomovém snímku, kde si nejen zahrála (Susannu Kaysen), ale stala se jeho hlavní producentkou bylo drama Narušení "Girl, Interrupted" (1999). Film se odehrává v roce 1967 a sedmnáctiletá Susanna Kaysenová (Winona) je stejná jako mnoho jejích vrstevníků - zmatená, nejistá a snaží se najít smysl v tom rychle se měnícím světě kolem sebe. Po (rodiči sjednané) návštěvě psychiatra se od něj ovšem dozví, že její chování se jmenuje "nerozpoznatelné narušení osobnosti", "projevované nejistotou o vlastní osobnost, dlouhodobých záměrech, výběru přátel a nejasným žebříčkem hodnot"- a je okamžitě umístěna do psychiatrické léčebny. Tady Susanna poznává Lisu, Daisy, Georginu, Polly a Janet - pestrou skupinu mladých žen. Stanou se jejími nejlepšími přítelkyněmi a pomohou jí najít cestu k někomu, koho už dávno ztratila - k sobě samé.

Kontakt: C/O PMK
955 S. Carillo Dr., Suite 200
Los Angeles, CA 90048
USA

Filmografie:
2009 Informátoři (The Informers) role: Cheryl Laine
2006 Temný obraz (Scanner Darkly, A) role: Donna Hawthorne
2004 Srdce je zrádná děvka (Heart Is Deceitful Above All Things, The) role:  
2004 Moving Image Salutes Richard Gere
2002 Mr. Deeds - náhodný milionář (Mr. Deeds) role: Babe Bennett
2002  S1m0ne role: Nicola Anders
2002 Náhodný milionář
2001  Zoolander role: 
2000 Podzim v New Yorku /Autumn in New York/ - Charlotte Fielding
1999 Narušení /Girl, Interrupted/ (hlavní producentka) - Susanna Kaysen
1998 Celebrity - Nola
1998 From the Earth to the Moon (TV Miniseriál) - host (epizoda 11)
1998 The Larry Sanders Show (TV show) - sama sebe v epizodě: "Another List"
1997 Vetřelec: Vzkříšení /Alien: Resurrection/ - Annalee Call
1997 The American Film Institute Salute to Martin Scorsese (TV) - host
1996 Čarodějky ze Salemu /The Crucible/ - Abigail 'Abby' Williams
1996 Al Pacino - Richard III. /Looking for Richard/ - Lady Anne
1996 Boys - Patty Vare
1995 How to Make an American Quilt - Finn Dodd
1994 Malé ženy /Little Women/ - Jo March
1994 Bolestná realita /Reality Bites/ - Lelaina Pierce
1994 Simpsnovi /The Simpsons/ (TV seriál) - Alison Taylor"(hlas) v epizodě: "Lisa's
Rival"
1993 The House of the Spirits - Blanca
1993 Věk nevinnosti /The Age of Innocence/ - May Welland
1992 Dracula /Dracula/ - Mina Murray/Elisabeta12122
12123
12124
12125
12126
12127
12128
12129
12130
12131

Rachel Weisz

28. prosince 2007 v 0:58 | zuzana

Herečka

Datum narození:07.03.1971
Místo narození:Londýn, Anglie Znamení: Ryby
Životopis:Pochází z rodiny rakouských a maďarských židovských uprchlíků. Je dcerou maďarského vynálezce a rakouské psychoterapeutky. Už od středoškolských studií pracovala jako modelka. Během studií angličtiny na Cambridge University založila s dalšími spolužáky z univerzity divadelní soubor Talking Tonques, který uvedl hru Neville Southalla Washbag (v režii přítele studenta Davida Farra, nyní uměleckého ředitele divadla The Gate Theatre) na Edinburghském festivalu, kde získala ocenění The Gurdian Student Drama Award.

To způsobilo, že kvůli profesionální herecké kariéře přesídlila do Londýna, kde vedle divadla začala účinkovat v TV filmech; např. s Ewanem McGregorem vytvořila ústřední dvojici v kontroverzním přepisu Stendhalova románu Červený a černý. Vystoupila nejprve na jevišti Donmar Theatre a poté v londýnském West Endu v obnovené premiéře komedie Noëla Cowarda Láska mezi umělci a za svůj výkon obdržela Cenu londýnských divadelních kritiků 1994 jako "nejslibnější nový objev".

Ve filmu na sebe poprvé výrazně upozornila úlohou newyorské šperkařky Mirandy Foxové, jedné z hostů na toskánské venkovské usedlosti, v komorním psychologickém dramatu Svůdná krása (r. B. Bertolucci). Od pol. 90. let se prosadila v Hollywoodu, kde se uvedla hlavní ženskou rolí doktorky Sinclairové v akčním snímku Řetězová reakce (r. A. Davis).

Zdařile se zhostila ústřední postavy němé služky Amy Fosterové, o jejímž tragickém milostném vztahu ke ztroskotavšímu ruskému námořníkovi (Vincent Perez) vypráví melodrama z viktorianské Anglie podle povídky Josepha Conrada Zrozeni z moře (r. B. Kidronová).

Do minulosti je také situován, ale v zábavnějším žánru, dobrodružný horor Mumie (r. S. Sommers), v němž ztělesnila zmatkářskou knihovnici káhirského muzea a nadšenou egyptoložku Evelyn Camanahovou, která se svým bonvivánským bratrem (John Hannah) a s jedním dobrodruhem (Brendan Fraser) svede vítězný souboj se zkázonosnou staroegyptskou mumií.

Za vedlejší roli nevěrné manželky Grety v epickém příběhu tří generací evropské židovské rodiny Sluneční jas (r. I. Szabó) byla nominována na kanadskou výroční cenu Genie.


Filmografie
2007 - Fred Claus role:: Wanda
2007 - Moje borůvkové noci(My Blueberry Nights) role:: Sue Lynne Copeland
2006 - Eragon role:: Saphira
2006 - Fontána (Fountain, The) role:: Isabel / Izzi Creo
2005 - Nepohodlný (Constant Gardener, The) role:: Tessa Quayle
2005 - Constantine role:: Angela Dodson / Isabel Dodson
2005 - Zahradník (The Gardener) role:: Tessa Quayle
2004 - Závist (Envy) role:: Debbie Dingman
2003 - Chladnokrevně (Confidence) role:: Lily
2003 - Porota (Runaway Jury) role:: Marlee
2002 - Jak na věc (About a Boy) role:: Rachel
2001 - Nepřítel před branami (Enemy at the Gates) role:: Tania Chernova
2001 - Mumie se vrací (The Mummy Returns) role:: Evelyn Carnahan O'Connell / Princess Nefertiri
1999 - Sluneční jas (Sunshine) role:: Greta
1999 - Mumie (The Mummy) role:: Evelyn Carnahan
1999 - Historky z metra (Tube Tales) role::
1997 - Zrozeni z moře (Swept from the Sea) role:: Amy Foster
1996 - Řetězová reakce (Chain Reaction) role:: Dr. Lily Sinclair
1995 - Death Machine role:: Junior Executive
1993 - The Scarlet and the Black role:: Mathilde de la Mole

Рэйчел Вейз (Rachel Weisz)

TĚHOTNÁ:
rachel weisz

Jessica Biel

28. prosince 2007 v 0:57 | zuzana
Herečka
Celé jméno:Jessica Claire Biel
Datum narození:3.3.1982
Místo narození :Ely, Minnesota, USA
Znamení:Ryby
Životopis:Jessica Biel se díky svému atraktivnímu vzhledu dostala do společnosti nejobsazovanějších mladých hereček současnosti. Debutovala v televizní sérii studia Warner Bros 7th Heaven a záhy se dostala k zakázkám jako Ulee's Gold, Summer Catch, I'll Be Home For Christmas, Pravidla vášně, Texaský masakr motorovou pilou či Cellular. Zanedlouho ji uvidíme po boku Orlanda Blooma v romantickém snímku Camerona Crowea Elizabethtown a akčním thrilleru Stealth. V příštích několika letech budou tituly v její filmografii přibývat jen pozvolna - je totiž rozhodnuta vrátit se zpět na univerzitu, neboť kvůli svým filmovým závazkům odchodil jen tři semestry. -


Filmografie
2007 - Když si Chuck bral Larryho (I Now Pronounce You Chuck and Larry) role:: Alex McDonough
2007 - Next role:: Liz Cooper
2006 - Iluzionista (Illusionist, The) role:: Sophie
2005 - Elizabethtown role:: Ellen Kishmore
2005 - London role:: London
2005 - Stealth: Přísně tajná mise (Stealth) role:: Lt. Kara Wade
2004 - Blade: Trinity role:: Abigail Whistler
2004 - Cellular role:: Chloe
2003 - Texaský masakr motorovou pilou (The Texas Chainsaw Massacre) role:: Erin
2002 - Pravidla vášně (The Rules of Attraction) role:: Lara
2001 - Letní vzplanutí(Summer Catch) role:: Tenley Parrish
1996 - Sedmé nebe (7th Heaven) role:: Mary Camden / ...Jessica Biel...Monica Bellucci

28. prosince 2007 v 0:56 | zuzana

Herečka

Datum narození:30.09.1968Místo narození:Citta di Castello, Perugia, Itálie

Znamení: Váhy


Životopis:
Monica si získala pozornost diváků díky snímku Giuseppe Tormanora Malena a francouzskému filmovému hitu The Brotherhood of the Wolf. Svou cestu k vrcholu zahájila v Miláně, kde se během studií nechala přemluvit, aby zkusila dráhu modelky. Poté, co režisér Dino Risi uviděl její fotografii v časopise, získala roli v televizním filmu Vita Coi Figli.

Belucci vzbudila také pozornost režiséra Francise Forda Coppoly, který ji obsadil do role jedné z žen slavného upíra ve svém filmu Dracula. Po svém americkém debutu v tomto filmu se Belucci vrátila do Itálie a natočila několik dalších snímků jako IL Cielo ? Sempre Pi? Blu, Palla di Neve nebo I Mitici. Velkého úspěchu dosáhla s thrillerem Byt, za který získala francouzskou filmovou cenu César. Od té doby natočila sedm filmů se svým manželem. Poslední z nich, Irreversible, byl vybrán jako soutěžní snímek na filmovém festivalu v Cannes.

Mezi její další filmy patří V podezření, Franck Spadone, Le Plaisi a Mediterranees. Brzy ji budeme moci vidět po boku Keanu Reevese a Laurence Fishburna ve dvojici pokračování The Matrix Reloaded a Matrix Revolutions a ve filmu The Passion, jehož režie se ujal Mel Gibson.Filmografie:
2007 Deuxième souffle, Le role:: Simona - dite 'Manouche'
2006 Satan (Sheitan) role:: La belle vampiresse
2005 Kletba bratří Grimmů (Brothers Grimm, The) role:: Mirror Queen
2005 The Matrix: Path of Neo role::
2004 Tajní agenti (Agents secrets) role:: Barbara / Lisa
2004 Prince of Persia: Warrior Within role:: Kaileena
2004 Agents secrets - Barbara/Lisa
2004 Umučení Krista /The Passion of Christ/ - Mary Magdalene
2003 Matrix Revolutions /The Matrix Revolutions/ - Persephone
2003 Enter the Matrix (počítačová hra) - Persephone
2003 Matrix Reloaded /The Matrix Reloaded/ - Persephone
2003 Slzy slunce /Tears of the Sun/ - Dr. Lena Fiore Kendricks
2003 Ricordati di me (Remember Me) - Alessia
2002 Irréversible - Alex
2002 Asterix & Obelix: Mise Kleopatra /Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre/
- Cléopâtre
2001 Bratrstvo vlků - Hon na bestii /Le Pacte des loups/ - Sylvia
2000 Malena /Mal?na/ - Malena Scordia
2000 Franck Spadone - Laura
2000 Podezření /Under Suspicion/ - Chantal Hearst
1999 Méditerranées - Marguerite
1999 Comme un poisson hors de l'eau - Myrtille
1998 Compromis
1998 A los que aman - Valeria
1998 L' Ultimo capodanno - Giulia
1998 Le Plaisir (et ses petits tracas) - La jeune fille éplorée
1997 Stressati
1997 Come mi vuoi - Nellina
1997 Mauvais genre - Camille
1997 Dobermann - válka gangů /Dobermann/ - Nat the gipsy
1996 Sorellina e il principe del sogno (TV) - princezna
1996 L' Appartement - Lisa
1995 Il Cielo ? sempre pi? blu
1995 Palla di neve - Melina
1995 Joseph (TV) - Pharaoh's Wife
1994 I Mitici - Deborah
1992 Ostinato destino - Marina and Angela
1992 Dracula /Dracula/ - Drakulova nevěsta
1991 La Riffa - Francesca
1990 Briganti
1990 Vita coi figli
Z ASTERIXE A OBELIXE:
TROCHU ODVÁŽNĚJŠÍ ......
desktop-wallpaper monicabellucci wallpapers

Anna Faris

28. prosince 2007 v 0:54 | zuzana
Herečka
Povolání: Herečka, modelka
Datum narození: 29. 11. 1976
Místo narození: Baltimore, Maryland, USA
Znamení: Střelec

Výška:
165 cmŽivotopis:
ANNA FARIS (Cindy Campbell) se v roce 2006 objevila ve čtvrtém pokračování parodické komedie Scary Movie 4 (roli Cindy Campbell ztvárnila i ve všech předchozích dílech filmové série). Ve stejném roce natáčí romantickou komedii Ivana Reitmana My Super Ex-Girlfriend s Umou Thurman a Lukem Wilsonem a také film Smiley Face (režie Gregg Araki). V předcházejícím roce se představila ve filmu Anga Leea Zkrocená hora a další romantické komedii Just Friends.
Herecký výkon v na Oscara nominovaném filmu Sofie Coppoly Ztraceno v překladu s Billem Murrayem s Scarlett Johansson jí vynesl nadšené reakce filmové kritiky. Mezi její další filmy patří mj. Hele kámo, kdo tu vaří?, Scary Movie: Děsnej biják, Scary Movie 2 a Scary Movie 3. Zahrála si také v mnoha epizodách seriálu Přátelé, v němž ztvárnila náhradní matku adoptovaného dítěte Monicy a Chandlera.


Filmografie
2008 - Domácí mazlíček (House Bunny, The) role:: Shelley
2006 - Moje superbejvalka (My Super Ex-Girlfriend) role:: Hannah Lewis
2006 - Scary Movie 4 role:: Cindy
2005 - Zkrocená hora (Brokeback Mountain) role:: Lashawn Malone
2005 - Miluji tě k sežrání (Just Friends) role:: Samantha James
2005 - Hele kámo, kdo tu vaří? (Waiting...) role:: Serena
2004 - Vincentův svět (Entourage) role:: sama sebe
2004 - The Last One: Part 1 role:: Erica
2003 - Ztraceno v překladu (Lost in translation) role:: Kelly
2003 - Scary Movie 3 role:: Cindy Campbell
2002 - Žába k zulíbání (The Hot Chick) role:: April
2001 - Scary Movie 2 role:: Cindy Campbell
2000 - Scary Movie: Děsnej biják (Scary Movie) role:: Cindy Campbell
1999 - Alej milenců (Lovers Lane) role:: Jannelle Bay
1994 - Přátelé (Friends) role:: EricaAnna Faris

Anna Faris ImagesPremiere: Anna Faris at the Westwood premiere of Dimension's Scary Movie 2Anna Faris picture
Anna Faris picture
Anna Faris picture
Anna Faris picture
Anna Faris picture
Anna Faris picture
Anna Faris picture


 
 

Reklama