NEJSEM TU ČLÁNKY SE POKUSÍM PŘIDÁVAT CO TO JDE A OBÍHAT TAKÉ:)) NEMAŽTE SI MĚ!!!
← CLICK HERE AND READ!!!
NEW BLESKOVKA!!!!!Zapojte se!
0.18 POZNÁVAČKA.....NEW!!!!!!!!!

Vyberte mi celebritu, kterou sem přidám....TADY

Thiller

Nebezpečná síť

22. března 2009 v 10:03 | zuzana
Originální název:
Best Laid Plans
Žánr: Thriller
Rok výroby: 1999
Režie: Mike Barker

Popis
Nick, Lisa a Bryce zkoušejí dojít na hranice svého myšlení. To ovšem netuší, že jsou zapleteni do nebezpečné sítě falešného přátelství a zuřivých ambicí. Žijí svůj život a připravují se na budoucnost. Bryce se připravuje na vysokou školu, Lisa jde za svou vášní pro umění a Nick plánuje jak utratí své dědictví. Věci ale dostávají jiný rozměr, když se Bryce nečekaně vrátí zpět do Nickova života s návrhem 'dát věci do pořádku'.

Underworld: Vzpoura Lykanů

27. února 2009 v 19:52 | zuzana
Originální název:
Underworld: Rise of the Lycans
Rok výroby: 2009


Underworld: Evolution

13. prosince 2008 v 11:47 | zuzana
Originální název:
Underworld: Evolution
Žánr: Thriller
Rok výroby: 2006
Režie: Len Wiseman

Motto: Dlouholetý spor mezi upíry a vlkodlaky nabírá nových rozměrů...

Popis filmu
Ve filmu Underworld Evolution nabírá dlouholetý spor mezi upíry a vlkodlaky nových rozměrů, začínají krvelačné hody, boj zapovězené lásky a čas na velkolepou pomstu.
Pečlivě střežená tajemství byla prozrazena a odhodlání jednoho zrazeného upířího válečníka znovu rozžehlo plamen staletí trvající války podlých predátorů. Nenasytná nesmrtelná touha přijít na odhalení prapůvodu sporu mezi upíry a vlkodlaky odkrývá nová znepokojivá fakta. Minulost byla zkrátka velice zapeklitá a budoucnost možná odhalí zcela novou rasu, takovou, jakou ještě nikdy nikdo neviděl.
Pokračování ságy začne ve chvíli kdy upírka Selene (Kate Beckinsale) vyhledá krále upírů Markuse (Tony Curran), a doufá, že s ním bude moci smlouvat o život. Kříženec Michael (Scott Speedman) se spojí se Selene v jejím boji, jenže si nevěří protože v sobě nedokáže zkrotit krev vlkodlaka, takže Selene jeho spojenectví odmítá. Ve chvíli, kdy Marcus Selene přepadne, aby ji mohl zničit, se ukáže jejich láska být silnější, než genetické předpoklady. V následujících bojích Selene zjistí, že ji zradila její vlastní rodina a rozhodne se pomstít. Selene vyhledá Adriana Tanise (Steven Mackintosh), kronikáře upírů, aby jí pomohl proniknout sítí lží, které rozšířili Marcus a Viktor (Bill Nighy), když bojovali o vládnoucí postavení. Situace se zkomplikuje když Tanis odhalí původ prvního skutečného nesmrtelného. Naproti očekávání to není ani Marcus ani Viktor, ale Alexander Corvinus (Derek Jacobi), otec Markuse a jeho dvojčete, Williama. Jako všudypřítomný bůh Corvinus vše z povzdálí sledoval a zametal stopy po bojích, aby jeho potomci mohli lidské rase zůstat utajeni.
Bok po boku bojují Selene a Michael proti nesmírně mocnému a odhodlanému Marcusovi, který se rozhodl propustit svého vězněného bratra Williama na svobodu a s pomocí jeho krvelačnosti ovládnout svět. Každé střetnutí odhalí nové pravdy, vrhne kruté světlo na předchozí události a proniká do bolestných vzpomínek v minulosti pohřbených.
Kate Beckinsale a Scott Speedman se znovu objevili v pokračování snímku Underworld; obohacují legendu o nová poznání, odhalují nová tajemství a možná i novou rasu, která je mnohem mocnější než všichni doposud.

Underworld

13. prosince 2008 v 11:25 | zuzana
Originální název:
Underworld
Žánr: Thiller
Rok výroby: 2003
Režie: Len Wiseman


Popis filmu
Po staletí obývají Zemi dvě rasy, které nepatří do lidského rodu. Aristokratičtí VAMPÝŘI čili upíři a jejich zavilí nepřátelé, brutální LYŘANÉ. Vlkodlaci. Lidé na jejich existenci nevěří, traduje se jen v pověrách a hororových příbězích. Ale oni zde jsou a vedou odvěký boj na život a na smrt o nadvládu nad těmi druhými.
Mohlo by se zdát, že ta byla jednou provždy nastolena, jenže zdání klame. Je o tom přesvědčena vampýrská bojovnice Selene (v podání Kate Beckinsale), která odhalí, že Lyřané chystají další velkou akci. Tentokrát si brousí zuby na mladého doktora - člověka. Selene se snaží mladíkovi jménem Michael (hraje ho Scott Speedman) pomoci a ochránit ho před útokem z podsvětí. Aniž by to tušila, současně se do něj zamiluje… Čím více se zamotává do připravovaného únosu Michaela, tím více získává informace, které ji děsí. Nezadržitelně se totiž blíží okamžik stvoření nového predátora, který kombinuje sílu vampírů i vlkodlaků. Přitom nemá žádné z jejich slabých stránek. Takové monstrum by dokázalo narušit rovnováhu obou ras, a co hůře, zvrátilo by jí ve prospěch Lyřanů.

Stmívání

9. prosince 2008 v 21:46 | zuzana
Originální název:
Twilight
Žánr: Thriller
Rok výroby: 2008
Režie: Catherine Hardwicke

Motto: Když můžete žít věčně...pro co žijete?

Popis filmu
Film podle knižní předlohy od Stephenie Meyerové se na plátně kin objeví 21.11.2008 v USA a České Republice
Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.
Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.

Neříkej ani slovo

1. července 2008 v 0:23 | zuzana
Originální název:
Don´t Say a Word
Motto: neřeknu
Typ filmu: Thriller
Rok výroby: 2001
Režie: Gary Fleder
Hrají: Michael Douglas, Sean Bean, Brittany Murphy, Skye McCole Bartusiak, Jennifer Esposito, Famke Janssen, Oliver Platt, Guy Torry, Shawn Doyle, Victor Argo, Conrad Goode, Paul Schulze, Lance Reddick, Aidan Devine, Alex Campbell, Philip DeWilde, Sam Montesano, Arlene Duncan, Judy Sinclair, Larry Block, David Warshofsky, Darren Frost, Philip Williams, Louis Vanaria, Daniel Kash, Lucie Laurier, Isabella Fink, Ray Iannicelli, Colm Magner, Cyrus Farmer
Popis:
Prominentní lékař Nathan Conrad (Michael Douglas)je láskyplný a pozorný manžel a otec, psychiatr, který se specializuje na dospívající mládež. Jeden z kolegů ho požádá, aby vyšetřil Elizabeth, mladou ženu, která trpí závažnou duševní chorobou. Je bez příčiny krutá a prošla řadou léčebných procedur s mnoha chybnými diagnózami. Toto vyšetření je pro ni poslední možností, než bude definitivně odvezena do ústavu. Conradova intuice a zkušenost ho přesvědčí, že v jejím případě cosi nehraje. Její první slova jsou: " že chceš to, co chtějí oni?. neřeknu.." Podivný vzkaz a šest tajemných čísel, která zná jen Elizabeth se ukáží jako klíč k dalším událostem. Jednoho dne doktor s hrůzou zjistí, že kdosi byl v jeho bytě a unesl mu dceru. Následuje řada telefonátů od únosců s požadavky. Přikazují a vyhrožují: " neříkej ani slovo a zjisti šest čísel .." Jaké jsou meze pro psychicky nemocného člověka, když se dostane do nečekané situace.? Zvládne ji doktor Conrad jako otec i jako lékař..?
Role profesionálů, kteří se zabývají lidskou duší jsou mezi diváky velice oblíbené. Dokáží odhalovat v lidské psychice lecjaká tajemství a vytvářet tak napětí, které je pro kriminální příběhy vzrušující. Ještě jsme se nevzpamatovali např. ze zvrhlého psychiatra a kanibala Hannibala, který stál na druhé straně zákona a už je tady vynikající Michael Douglas(např. Začalo to jedné žhavé noci, Hra)jako hrdina ve stylu hitchcockových hororů, psychiatr a vydíraný, starostlivý otec, který je přinucen ve hře o život dcery zapojit i svou těžce psychicky nemocnou, nedospělou pacientku.
Podle knihy Andrewa Klavana natočil vzrušující " nervák " režisér Gary Fleder(např. Sběratel polibků, Co dělat v Denveru, když člověk nežije).

Sin City: Město hříchu

19. dubna 2008 v 11:24 | zuzana
Originální název:Sin City
Motto:Tři povídky z temného srdce města...
Typ filmu:Thriller
Rok výroby:2005
Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Brittany Murphy , Clive Owen , Michael Clarke Duncan , Devon Aoki , Jaime King , Jessica Alba , Alexis Bledel , Powers Boothe , Jude Ciccolella , Rosario Dawson , Benicio Del Toro , Carla Gugino , Josh Hartnett , Rutger Hauer , Michael Madsen , Frank Miller , Mickey Rourke , Nick Stahl , Bruce Willis , Elijah Wood , Ron Hayden , Jeffrey J. Dashnaw , Jesse De Luna , Benicio Del Toro , Michael Clarke Duncan , Rutger Hauer , Nicky Katt , Ethan Maniquis , Clark Middleton , Iman Nazemzadeh
Popis:
Vítejte v Sin City. Toto město je plné násilí, korupce a zlomených srdcí. Pro někoho je temným, cynickým místem a pro někoho je domovem. Zkorumpovaní policisté. Sexy prostitutky. Zoufalí padouši. Někteří touží po pomstě, jiní po spasení a další po obojím.
Sin City je město, které existuje doslova v černé a bílé. Svět, který je strohý a tvrdý. Pouze vzácné záblesky zářivých barev ho rozjasňují. Zároveň je to město výrazných kontrastů - korupce, touha po moci a nepoddajnost na jedné straně a morálka, víra a sny o lásce na straně druhé. Imaginární metropolie, která není vždy jen špatná, ale, jak se zdá, rodí se tu čisté city a emoce.
Město ze zrodilo roku 1991 z bujné představivosti a výtvarného umění mistra moderních komiksů, Franka Millera. Stalo se jedním z kritiky nejoceňovanějších kreslených příběhů dneška. Miller byl již dlouhou dobu významnou osobou světa kreslených příběhů, ale jeho příběhy Sin City prolomily všechny předchozí úspěchy. Nikdy však nepředpokládal, že bude Sin City někdy zfilmováno…
Z Millerových komiksů si režisér Robert Rodriguez vybral tři povídky - Drsný sbohem (The Hard Goodbye), Velká tučná zabijačka (The Big Fat Kill) a Ten žlutej parchant (The Yellow Bastard).

Monstrum

1. března 2008 v 21:09 | zuzana
Krvavý útok na New York.
Režie: Matt Reeves
Hrají: Michael Stahl-David, Jessica Lucas, Blake Lively, Mike Vogel, Lizzy Caplan
Popis:
Tahle noc změní život všem. A některým ho ukončí. Producent J. J. Abrams, autor originálních a velmi sledovaných televizních seriálů Alias a Ztraceni tentokrát připravil výjimečný zážitek pro diváky kin. S jeho thrillerem Monstrum vás čeká stoprocentní adrenalinový zážitek, s jakým jste se v kinosále určitě ještě nesetkali. Začátek je navzdory tomuto tvrzení velmi pohodový. V útulném newyorském klubu probíhá párty na rozloučenou. Jejím aktérem je Rob, který se rozhodl dát sbohem městu přezdívanému Big Apple a odjet pracovat do Japonska. Zábava je v plném proudu, digitální kamera snímá rozjařené tváře Robových přátel, jenže pak vše razancí blesku přeruší výpadek proudu a zlověstný neidentifikovatelný zvuk, který se rozléhá nad městem. Dodávka elektřiny se sice po chvíli obnoví, ale úleva je jen dočasná. Zatímco televizní reportéři spekulují o zemětřesení nebo jiné přírodní katastrofě, nedaleký horizont ozařuje mohutná exploze, znovu doprovázená tím podivným zvukem připomínajícím kvílení nějakého pravěkého monstra. Párty razantně končí, nastává panika. Špatně se ale utíká, když netušíte před čím prcháte.

Noc patří nám

1. března 2008 v 20:48 | zuzana
Délka: 117 min.
Režie: James Gray
Hrají: Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg, Robert Duvall, Eva Mendes, Tony Musante, Oleg Taktarov, Danny Hoch
Popis:
Drsný krimi thriller, který jde ve stopách oscarové Skryté identity. Policie v New Yorku čelí rostoucí vlně zločinu. Ruský gang má seznam policistů, které chce odstranit. Šéf nočního klubu (Joaquin Phoenix) má šanci zachránit svého bratra (Mark Wahlberg) a otce (Robert Duvall), kteří jsou další na řadě. Hvězdné obsazení doplňuje Eva Mendes. Film byl uveden v soutěžní sekci MFF Cannes 2007.

Dost

28. ledna 2008 v 20:28 | zuzana
ENOUGH
Popis / Obsah / Info:
Obyčejná žena se jednoho dne rozhodne pomstít svému manželovi, který ji začal terorizovat a vyhlásí otevřený boj. Ve fyzické, ale i psychické válce nervů se neočekávaně mění v akční hrdinku: je schopná všeho, aby ochránila svou dceru.
Slim, tvrdě pracující ženu, která si myslí, že v bohatém a okouzlujícím Mitchovi (Billy Campbell) potkala ideálního muže, hraje Jennifer Lopez. Žijí spolu idylickým životem na předměstí, ale po narození dcerky Grace Slim poznává i odvrácenou stránku Mitchovy osobnosti. Jeho temné druhé já dokáže obrátit důvěru, lásku a domácí pohodu v teror a nebezpečí. Z obav o dceru se Slim pokusí z manželství utéct, ale Mitch ji začne okamžitě pronásledovat. Žena si změní jméno, zevnějšek i identitu a začne se skrývat. Nikdo jí nemůže pomoct, ani přátelé, ani policie. Ale Slim už má strachu a skrývání dost.
V hlavní roli: Jennifer Lopez
P.S. |Je to vážně moc hezkej film,moc se mi líbil doporučuju :)
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost
2002 - Dost

Anakonda:Honba za krvavou orchideí

5. ledna 2008 v 11:56 | zuzana

Thriller
2004
92 minut
Bonus:Vynechané scény. Film o filmu. Kinotrailery.
Hráli:Eugene Byrd ,Morris Chestnut ,Nicholas Gonzalez,Matthew Marsden , Johnny Messner ,Salli Richardson ,KaDee Strickland, Karl Yune
Popis:
Thriller Anakonda: Honba za krvavou orchidejí nás zavádí na ostrov Borneo, kde se v hlubinách džungle údajně vyskytuje velmi vzácná rudá orchidej, která je klíčem k věčnému mládí. Když se do džungle vydá skupina nadšených vědců, aby rostlinu našla a zajistila si tak nejen významný profesní úspěch, ale také velké bohatství, všichni si brzy uvědomí, že je od vysněné trofeje dělí mnohem více než jen nepříznivé počasí a hustý porost.
Členové expedice na své cestě vzhůru po řece statečně čelí jedovatému hmyzu, zuřivým krokodýlům a krutým pronásledovatelům. Netuší ovšem, že na ně číhá mnohem větší nebezpečí a to v podobě obrovských ANAKOND, nenasytných, 15 metrů dlouhých pojídačů lidských těl, kteří se nezastaví před ničím, jen aby ochránily svou rodnou půdu, domov KRVAVÉ ORCHIDEJE.
Režie:
Dwight Little

Anakonda

5. ledna 2008 v 11:42 | zuzana
Anaconda


Motto:Když slyšíš praskat vlastní kosti a nemůžeš dýchat, nevydáš ani hlásku, i když se ti chce řvát. Jon Voight, Jennifer Lopezová a Ice Cube v Čelistech devadesátých let.

Typ filmu:thriller

Rok výroby:1997
Popis:
Mladá režisérka dokumentárních filmů Terri vyráží se svým štábem na řeku Amazonku. Cílem expedice je vypátrat a nafilmovat legendami opředený indiánský kmen. Zanedlouho po vyplutí zachrání filmaři život drsnému lovci hadů jménem Paul Sarone, jehož loď uvízla ve vodních travinách. Sarone naoko projevuje vděčnost, ovšem krátce po jeho vstupu na palubu se za podezřelých okolností vážně zraní jeden z filmařů. pokud má přežít, musí se výprava co nejrychleji dostat do přístavu s nemocnicí. Aby ušetřili dva dny plavby proti proudu, navrhuje vychytralý Sarone zkratku přes podezřelou lagunu. hnáni strachem o život přítele filmaři souhlasí. Netuší, že za pár hodin se sami octnou ve smrtelném nebezpečí. Obří anakonda ztrestá každého, kdo se pokusí proniknout na její teritorium. Navíc má se Saronem zjevně nevyřízené účty ...

Režie:Luis Llosa
Hrají:Jennifer Lopezová, Ice Cube, Jon Voight, Eric Stoltz, jonathan Hyde, Owen Wilson, Kari Wuhrerová
 
 

Reklama